Генпрокуратура оскаржить звільнення Лозінського в касаційному суді

Обвинувачення не згодне з тим, що екс-нардепа відпустили на волю.

Генеральна прокуратура подаватиме касацію щодо рішення про звільнення Віктора Лозінського, бо вважає його абсурдним. Це заявив прокурор ГПУ Владислав Куценко, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Разом із тим слідчі не налаштовані наразі шукати та затримувати політика. Тим часом того чекають у Голованівську на Кіровоградщині.

Місцеві жителі запам'ятали депутата насамперед як доброчинця. Та готові влаштувати йому теплий прийом.

"Навіть багатьом життя спас, тому що люди, які онкохворіють, вони дуже часто звертаються і він нікому не відказує. Навіть якщо раптово людина померла, і в людей немає грошей – він також помагає. Лише позитивнее, дай йому Бог здоров'я", - пояснює настрої тутешніх жителів учителька.

Віктора Лозінського чекають на Кіровоградщині

Вже більше десяти годин чекають на Віктора Лозінського на його батьківщині. Утім від ночі ніяких ознак присутності  на території його маєтку. Ані світла у вікнах, навіть немає охоронця. 

"Він для района дуже багато поміг. Ну такий чоловік був, житель Голованівська. Він дбав для Голованівська, а як там получилось, що там получилось, чи якась підстава булла, що це він так попав – Бог його знає", - прокоментував справу з убивством селянина місцевий житель Василь Поліщук.

"Він земляк, він дбає про свою місцевість, він дбає про свій народ – і тому з хлібом і сіллю. А з чим же його зустрічати? Із музикою! Деякі казали, ветерани, що духовий оркестр, але поки ще не бачимо духового оркестру. Можливо, його ще тут немає в районі", - припустив місцевий житель Василь Перепилиця.

За власною інформацією ТСН, отриманою від колишніх робітників Лозінського, той зараз перебуває в українській столиці разом із родиною. А до Голованівська начебто планує навідатися в понеділок наступного тижня.

Разом із тим повідомлялося, що екс-нардеп Лозінський міг вільно виїхати за межі УкраїниУ колонії йому повернули закордонний паспорт. У прикордонній службі кажуть: якщо він вирішить перетнути кордон – підстав його затримувати немає. Це підтверджують і в прокуратурі.

Кореспондент ТСН Сергій Осадчук

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: