Генпрокуратура оскаржить звільнення Лозінського в касаційному суді

Обвинувачення не згодне з тим, що екс-нардепа відпустили на волю.

Генеральна прокуратура подаватиме касацію щодо рішення про звільнення Віктора Лозінського, бо вважає його абсурдним. Це заявив прокурор ГПУ Владислав Куценко, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Разом із тим слідчі не налаштовані наразі шукати та затримувати політика. Тим часом того чекають у Голованівську на Кіровоградщині.

Місцеві жителі запам'ятали депутата насамперед як доброчинця. Та готові влаштувати йому теплий прийом.

"Навіть багатьом життя спас, тому що люди, які онкохворіють, вони дуже часто звертаються і він нікому не відказує. Навіть якщо раптово людина померла, і в людей немає грошей – він також помагає. Лише позитивнее, дай йому Бог здоров'я", - пояснює настрої тутешніх жителів учителька.

ВідеоВіктора Лозінського чекають на Кіровоградщині

"Він для района дуже багато поміг. Ну такий чоловік був, житель Голованівська. Він дбав для Голованівська, а як там получилось, що там получилось, чи якась підстава булла, що це він так попав – Бог його знає", - прокоментував справу з убивством селянина місцевий житель Василь Поліщук.

"Він земляк, він дбає про свою місцевість, він дбає про свій народ – і тому з хлібом і сіллю. А з чим же його зустрічати? Із музикою! Деякі казали, ветерани, що духовий оркестр, але поки ще не бачимо духового оркестру. Можливо, його ще тут немає в районі", - припустив місцевий житель Василь Перепилиця.

За власною інформацією ТСН, отриманою від колишніх робітників Лозінського, той зараз перебуває в українській столиці разом із родиною. А до Голованівська начебто планує навідатися в понеділок наступного тижня.

Разом із тим повідомлялося, що екс-нардеп Лозінський міг вільно виїхати за межі УкраїниУ колонії йому повернули закордонний паспорт. У прикордонній службі кажуть: якщо він вирішить перетнути кордон – підстав його затримувати немає. Це підтверджують і в прокуратурі.

Кореспондент ТСН Сергій Осадчук

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: