Генпрокуратура перевірить, чи законно Янукович купив дачу

Про результати перевірки Генпрокуратура обіцяє невідкладно поінформувати громадськість.

Генеральна прокуратура проводить перевірку звернень і повідомлень щодо законності придбання земельних ділянок і будівель в урочищі Межигір’я, де розташована дача лідера Партії регіонів Віктора Януковича.

Як повідомила прес-служба Генеральної прокуратури, до ГПУ "надійшло депутатське звернення стосовно публікацій, які з’явилися останніми днями у ЗМІ та у мережі Інтернет, щодо законності придбання у власність і користування земельною ділянкою і будівлями на вул. Івана Франка, 19 і вул. Межигірській, 123-а у селі Нові Петрівці Вишгородського району Київської області, що належать до комплексу відпочинку "Пуща-Водиця" урочища Межигір’я, юридичними і фізичними особами, у тому числі одним із зареєстрованих кандидатів у президенти України на виборах 2010 року".

На даний час Генеральною прокуратурою проводиться перевірка зазначених звернень і повідомлень, для чого витребувано відповідні документи і матеріали. Про результати, отримані в установленому законом порядку, буде невідкладно поінформовано громадськість, повідомляє прес-служба ГПУ.

Як відомо, у серпні Кабмін ухвалив рішення про повернення резиденції Межигір'я у селі Нові Петрівці Київської області у державну власність. В той же час, лідер регіоналів Віктор Янукович стверджує, що він придбав на території резиденції будинок площею 600 квадратних метрів і законно ним володіє.

Крім того, уряд подав три позовні заяви щодо повернення "Межигір'я" у державну власність - до господарських судів Києва і Київської області та Окружного адміністративного суду Києва.

Читайте також:

Януковича і його резиденцію не перевіряли

БЮТ запропонував Януковичу викупити "Межигір'я" за 10 млрд

Янукович у “Межигір’ї” веде таємниче будівництво

БЮТ: дача Януковича в чотири рази більша за Ватикан

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: