Генпрокуратура планує арешт одного з лідерів БЮТ

Заступника міністра юстиції звиунувачють у нецільовому використанні державних грошей на суму 26 мільйонів.

Генпрокуратура найближчим часом може порушити справу у відношенні заступника міністра юстиції й одного з лідерів БЮТ Євгена Корнійчука за фактом нецільового використання бюджетних коштів.

Як повідомили джерела в БЮТ, з подачі прокуратури готується його арешт.

Приводом став лист нібито за підписом Корнійчука, спрямований до "Нафтогазу", відповідно до якого юридично обслуговувати "Нафтогаз" мала компанія "Магістр і партнери" (сума контракту – 26 млн грн), яку пов'язують із Корнійчуком (сам він цей зв'язок заперечує). І конкурсу нібито жодного не проводилося.

У середу, 24 червня, соратники Корнійчука заявили про спроби Генпрокуратури провести обшук у його кабінеті.

Джерело в ГПУ підтвердило що до Корнійчука у них справді виникло багато запитань. І щойно він вийде з лікарняного, за нього візьмуться впритул.

У той же час з'явилися чутки, що Корнійчук написав заяву про відставку, втім сам він їх не коментує.

А з приводу фірми "Магістр і партнери" сказав: "Я мав юридичне право залишитися в числі її акціонерів, однак не став цього робити, щоб уникнути конфлікту інтересів з перебуванням на держслужбі. Тому зараз до "Магістрів" відношення не маю", - повідомив Корнійчук.

За словами Корнійчука, чутки про його зв'язок із "Магістрами" поширюються "політичними конкурентами", однак соратника по партії Андрія Портнова він до них не відносить. "У нас нормальні робочі відносини", - стверджує Корнійчук.

За неофіційною інформацією, між двома юридичними центрами БЮТ відбувся розкол: з одного боку, Портнов і його команда, з іншого боку – Корнійчук та його тесть, голова Верховного суду Василь Онопенко. Предметом суперечки називають крісло міністра юстиції, на яке нібито претендували і Портнов, і Корнійчук.

Проте за ще однією версією, озвученою депутатом БЮТ, лінія розколу в блоці інша: "Відносини між Портновим і Онопенкои прохолодні, але не більше. А ситуація з Корнійчуком – це відгомін більш глобального розколу, який пройшов між групою Портнова і групою Турчинова-Кожем’якіна, до якої примикає зараз і голова МВС Луценко [...] Не виключаю, що дуже скоро цей розкол стане зовсім очевидний при найважливіших голосуваннях фракції".

Крім того, складні відносини в Корнійчука та Онопенка з заступником генпрокурора Ренатом Кузьміним. Останній скаржиться на корупцію в судовій системі, а Онопенко у відповідь, за інформацією журналістів, злив у ЗМІ інформацію про будівництво Кузьміним супердачі в Пущі-Водиці.

Читайте також:

Генпрокуратура намагалася обшукати кабінет заступника міністра юстиції

Підозрюваний у вбивстві БЮТівець розповів про звірства загиблого "браконьєра"

БЮТ стверджує, що Фірташ готує проти нього атаку

Вінський: Тимошенко вважає свою команду гноєм

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: