ГПУ звинуватила уряд Тимошенко в незаконному витрачанні бюджетних грошей

Генпрокурор заявив про порушення при витрачанні коштів попереднім урядом і закликав усіх правоохоронців перевірити використання кредитних коштів МВФ, відшкодування ПДВ та стягнення податків.

Генеральний прокурор Олександр Медведько звинуватив попередній уряд Юлії Тимошенко в незаконному витрачанні бюджетних коштів і закликав правоохоронні органи провести перевірки у цьому питанні.

Про це він заявив на розширеній колегії ГПУ. Медведько зазначив, що таку перевірку незаконних, за його словами, операцій із коштами бюджету за дорученням президента вже проводить Генпрокуратура. Він уточнив, що перевірки потребують витрата кредитних коштів МВФ, відшкодування податку на додану вартість та стягнення податків урядом Тимошенко наперед.

Медведько також наголосив, що ГПУ раніше надіслала 140 документів реагування, в т.ч. прокурорських протестів на незаконні рішення і постанови Кабміну. Однак не отримала належного реагування з боку уряду і в окремих випадках ГПУ змушена була звертатися до суду.

Як повідомлялося, 26 лютого президент Віктор Янукович доручив Генеральній прокуратурі перевірити використання урядом Тимошенко бюджетних коштів.

Керівник ГПУ поінформував Януковича про те, що Генпрокуратура передає в суд матеріали, "оскільки Кабмін проігнорував уже 50 протестів ГПУ". У свою чергу, президент розпорядився, щоб Генпрокуратура негайно вжила заходів стосовно чиновників, які не виконують закон.

Нагадаємо, джерело в правоохоронних органах повідомило, що проти оточення прем’єр-міністра Юлії Тимошенко можуть порушити кримінальні справи.

Читайте також:

Тимошенко розповіла, чому генпрокурор є "правою рукою" Януковича

Оточенню Тимошенко загрожують кримінальні справи

Янукович доручив ГПУ перевірити, як уряд Тимошенко витрачав гроші

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: