Генпрокуратура попросила провести медобстеження Тимошенко в СІЗО

Представник ГПУ звернувся з проханням до Печерського райсуду дозволити огляд Тимошенко у зв'язку із заявами про її погане самопочуття.

Генпрокуратура попросила Печерський райсуд Києва надати дозвіл на проведення медичного обстеження екс-прем'єра Юлії Тимошенко в СІЗО.

"Просимо дозволу суду на обстеження Тимошенко працівниками Міністерства охорони здоров'я України", - сказав один з прокурорів під час судового засідання у справі Тимошенко.

АРЕШТ ЮЛІЇ ТИМОШЕНКО: УСІ ПОДРОБИЦІ

Раніше захист колишнього прем'єра заявив про погіршення стану здоров'я Тимошенко і попросив Печерський райсуд допустити до неї у СІЗО особистого лікаря.

За словами адвоката Юрія Сухова, у Тимошенко виявлені "тривожні" симптоми, які не схожі на симптоми відомих хвороб, причини виникнення цих симптомів невідомі.

Суддя Родіон Кірєєв у відповідь зазначив, що ця заява буде розглянута у встановленому законом порядку. Він відмовився допустити до неї особистого лікаря і запропонував скористатися послугами лікарів СІЗО, але екс-прем'єр відмовилась "довіряти своє здоров'я цим медикам".

Нагадаємо, Юлія Тимошенко перебуває під арештом з 5 серпня. Зміну запожіного заходу (з підписки на невиїзд) суддя мотивував тим, що Тимошенко виказує неповагу до суду і заважає проведенню засідань.

Читайте також:

Кірєєв відмовився пустити до Тимошенко особистого лікаря

У наметовому містечку прихильників Тимошенко помер чоловік

Тимошенко занедужала і просить пустити до неї особистого лікаря

БЮТ: до Тимошенко застосовують тортури

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: