Генпрокуратура порушила 46 кримінальних справ за фактами порушень на виборах

Прокуратура отримала 1,7 тисяч звернень про порушення на виборах, по 46 з них заведено кримінальні справи.

Генеральна прокуратура під час виборів президента України не встановила жодного порушення, яке б вплинуло на результати волевиявлення громадян.

Загалом з початку виборчого процесу до прокуратури надійшло майже 1,7 тис. звернень, з яких кожне п`яте стосується порушення порядку передвиборної агітації, кожне десяте - порушень при складанні списків виборців, кожне восьме - підкупу виборців.

За результатами розгляду 846 звернень направлено за належністю для реагування до органів внутрішніх справ, виборчих комісій, органів влади та самоврядування. Усі вони перебувають на контролі органів прокуратури.

Прокурорами порушено 46 кримінальних справ, внесено 180 документів прокурорського реагування. За іншими скаргами надано роз`яснення.

У день повторного голосування, 7 лютого, органами прокуратури розглянуто та оперативно відреаговано на понад 100 повідомлень про порушення виборчого законодавства.

Нагадємо, раніше член Центральної виборчої комісії Михайло Охендовський заявляє про навмисне блокування введення даних про зміст протоколів виборчих дільниць в електронну систему "Вибори" і Криму й Луганській області.

Станом на 18:00 понеділка, ЦВК обробила 98,84% протоколів дільничних виборчих комісій. Згідно з результатами, перше місце на виборах посідає лідер Партії регіонів Віктор Янукович із 48,66% голосів виборців. Прем'єр Юлія Тимошенко набирає 45,75% голосів.

Читайте також:

Кримський штаб Тимошенко вимагає перерахунку голосів

ОБСЄ назвала минулі вибори "вражаючим проявом" демократії

ЦВК заявляє про навмисне блокування відправки даних з Криму і Луганщини 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: