Генпрокуратура повідомила про підозру судді, який садив за ґрати активістів Євромайдану

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Він працював в одному із київських судів.

Генеральна прокуратура України оголосила про підозру екссудді одного з районних судів міста Києва, який ухвалював рішення арештовувати активістів під час Революції Гідності.

Про це написала пресслужба ГПУ 25 листопада.

Як повідомили в Генпрокуратурі, суддя незаконно перешкоджав організації та проведенню мітингів, які проходили в лютому 2014 року, а також ухвалював неправосудні рішення щодо учасників акцій.

"25 листопада 2019 року у кримінальному провадженні від 05.02.2014 повідомлено про підозру колишньому судді одного з районних судів м. Києва за фактами незаконного перешкоджання організації та проведенню зборів, мітингів, вуличних походів і демонстрацій, що відбувались в лютому 2014 року в центральній частині м. Києва, а також ухваленні ним завідомо неправосудних постанов про обрання відносно учасників мирних акцій протесту запобіжних заходів у вигляді тримання під вартою (ч. 2 ст. 28, ст. 340, ч. 2 ст. 375 КК України)", – йдеться в повідомленні.

У справі триває досудове розслідування.

Раніше повідомлялося, що розслідуванням справ, пов'язаних з масовими протестами на Майдані Незалежності під час Революції гідності, буде займатися  підрозділ в структурі Державного бюро розслідувань. Матеріали в цих кримінальних справах відтепер підлягають інвентаризації. Проводити їхню перевірку буде спеціальна комісія, у складі якої також будуть представники ДБР. Голова ДБР Роман Труба заявив, що розслідування злочинів, пов'язаних з масовими протестами у 2013-2014 роках на Майдані, тимчасово призупиниться через нестачу слідчих

Як стало відомо, ГПУ взялася розслідувати зникнення доказів у справі Майдану - там повідомили, що немає двох томів справи і пошкоджені носії інформації.

Відео ГПУ розслідує, куди зникли два томи справи щодо Майдану і чому пошкоджені носії інформації

Генпрокуратура провадить службове розслідування, куди зникли два томи справи щодо Майдану і чому пошкоджені деякі носії інформації, яку тепер неможливо відтворити. Далі цю ситуацію виправлятиме новостворене ДБР. Бо з 21 листопада Генпрокуратура втратила функцію досудового розслідування, і всі свої провадження передала в інші відомства.

ГПУ розслідує, куди зникли два томи справи щодо Майдану і чому пошкоджені носії інформації

Залиште свій коментар

Вибір редакції