Генпрокуратура позбавить недоторканності низку депутатів

Генпрокуратура розслідує причетність депутатів до порушень у бюджетній сфері. Позбавлення недоторканості загрожує нардепам від різних політичних сил.

Головне контрольно-ревізійне управління (ГоловКРУ) очікує, що Генпрокуратура незабаром ініціює зняття недоторканності з низки депутатів Верховної ради. Про це заявив голова ГоловКРУ Петро Андреєв журналістам.

За його словами, цей процес може розпочатися після того, як будуть завершені усі слідчі дії за матеріалами ГоловКРУ, поданими до правоохоронних органів.

"Я думаю, що будуть такі подання до Верховної ради для зняття недоторканності з окремих депутатів, незалежно від того, до якої політичної сили вони належать і в якій фракції", - сказав Андреєв.

За його словами, на сьогодні ГоловКРУ передало до правоохоронних органів матеріали щодо порушень у бюджетній сфері за період 2008-2009 рр. на загальну суму понад 66,3 млрд грн, з яких сума втрат фінансових і матеріальних ресурсів становить більш як 32,4 млрд грн.

Керівник ГоловКРУ зазначив, що це результат проведених з початку поточного року перевірок на більш як 11,9 тисяч підприємств, установ і організацій, з них на 11,2 тисяч (що становить 94%) були виявлені порушення.

Читайте також:

У ГоловКРУ заявили, що уряд Тимошенко крав найбільше

КРУ пообіцяло перевірити уряд Азарова після Нового року

Американські аудитори знайшли шахрайство в уряді Тимошенко

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: