Генпрокуратура пригрозила Луценку кримінальною справою за брехню

Генпрокуратура стверджує, що звинувачення Луценка у потуранні фальсифікаціям носять суто політичний характер.

Генпрокуратура заявляє про безпідставність звинувачень в.о. міністра внутрішніх справ Юрія Луценка у бездіяльності органів прокуратури під час виборів президента. У зв’язку з цим ГПУ попереджає, що проти Луценка може бути порушена кримінальна справа за свідомо неправдиві заполітизовані заяви.

Як повідомляє прес-служба ГПУ, "колишній міністр внутрішніх справ пан Юрій Луценко на прес-конференції 12 лютого 2010 року вкотре виголосив заяву, в якій жодне слово не відповідає дійсності".

У відповідь на звинувачення Луценка у потуранні фальсифікаціям, ГПУ повідомила, що до органів прокуратури надійшло 866 заяв та повідомлень про злочини, пов’язані з проведенням виборів президента України.

"За наслідками їх розгляду винесено 561 постанову про відмову у порушенні кримінальної справи, 83 заяви направлено за належністю до органів внутрішніх справ, 18 заяв приєднано до матеріалів перевірок та справ, за 162 заявами перевірки тривають та порушено 42 кримінальні справи", - наголошує прес-служба.

В зв’язку з цим Генпрокуратура нагадує Луценку про кримінальну відповідальність, яку тягне за собою завідомо неправдиве повідомлення про вчинення злочину, передбачену ст.383 КК України.

"Його заяви, що носять суто політичний характер, свідчать про заклики до здійснення не властивих органам внутрішніх справ повноважень, покладених на них Законом України "Про міліцію", - заявляють в ГПУ.

"З повною відповідальністю можна констатувати, що, незважаючи на непоодинокі спроби тиску і дискредитації, органи прокуратури залишалися поза політикою та керувалися у своїй діяльності виключно нормами Конституції і законів України", - підкреслили у Генпрокуратурі.

Читайте також:

Луценко вважає себе духовним лідером міліції

Луценко приписав перемогу Януковича прокуратурі

Луценко сказав, хто займе його місце в разі перемоги Януковича

ВідеоГПУ пригрозила Луценку кримінальною справою

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: