Генпрокуратура пробачила ватажку донецької банди 57 вбивств

ГПУ просить звільнити відомого кримінального авторитета Гіві - нібито він "винен лише в приховуванні вбивств, але особисто не здійснював цих злочинів".

Заступник генерального прокурора Ренат Кузьмін подав подання з проханням звільнити відомого кримінального авторитета Гіві Джвебовіча Немсадзе (відомого як "Гівчік" і "Папа") від відповідальності за давністю років.

Подання Кузьміна розглядається у Київському районному суді міста Донецька. На думку генпрокуратури, Гіві Немсадзе винен лише в приховуванні вбивств, але особисто не здійснював цих злочинів.

На Донеччині Немсадзе відомий як ватажок банди, за якою на сьогодні числиться 57 вбивств, в тому числі і замовні. У 2005 році тодішній начальник УВС Донецької області Михайло Клюєв заявив, що карним розшуком області було знешкоджено "найвпливовіше, найкривавіше, найжорстокіше злочинне угрупування, лідером якого був Гіві Немсадзе".

1998 року 5 членів банди, серед яких два брата Мішакови, були вбиті і зариті в братській могилі в селищі Чулковка.

Єдина потерпіла, яка була присутня на засіданні суду, Валентина Християнівна Мішакова, звинуватила Немсадзе у вбивстві своїх дітей.

За її словами, Мішаков Вадим і Мішаков Олександр працювали у фірмі Гіві Немсадзе. Як їй стало відомо на слідстві, він керував їх убивством.

Але зараз слідство вважає, що організатором і ватажком банди був не Гіві, а його старший брат Гурам, про це ж заявив у суді підсудний.

Немсадзе заявив, що в липні цього року він з'явився в прокуратуру з повинною, оскільки вже помер його старший брат і він хотів зізнатися, що нікого не вбивав.

Він заявив, що вбивство братів сталося в його офісі, але він при цьому не був присутній, а весь цей час переховувався, оскільки боявся конкурентів.

За словами потерпілої, головою Київського районного суду міста Донецька Володимиром Бауліним минулого року вже були відпущені на свободу троє інших членів банди, які восени 1998 року розстріляли її синів. Ще двох членів банди відпустив на свободу інший суддя цього ж суду, який розглядав їхню справу.

Як повідомила Мішакова, злочинці сиділи, поки тривало слідство, близько 2 років, а потім вийшли на свободу і поїхали хто-куди. За словами потерпілої, її синів убили за те, що вони відмовилися вбивати інших людей.

"Гурам Немсадзе не має відношення до цих вбивств, його взагалі не було в місті. Всьому Донецьку відомо, що ватажком банди був Гіві, і він несе відповідальність за вбивство моїх дітей", - розповіла Валентина Християнівна.

За визнанням самих членів банди, розстріляних звинуватили в зраді.

Мишакова сказала, що боїться за своє життя, так як її попередили, якщо вона прийде до суду, то не протягне і півроку.

Читайте також:

Головним слідчим у Генпрокуратурі став донецький "яструб"

Екс-глава СБУ: Ющенка отруїла банда зі зв'язками у спецслужбах

У Києві затримали впливового злодія "Рамаза Кутаїського"

Мороз: ГПУ ховає справу Гонгадзе на догоду Кучмі та Литвину

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: