Генпрокуратура прослуховувала Тимошенко та Ульянченко

Слідчі групи у справі про отруєння Віктора Ющенка також слухали телефони інших відомих політиків і кількох чиновників.

За вказівкою слідчого Генпрокуратури у справі про отруєння кандидата в президенти Віктора Ющенка Галини Климович прослуховувалися телефони прем’єра Юлії Тимошенко та глави Секретаріату Віри Ульянченко.

Про це йдеться у повідомленні тимчасової слідчої комісії ВР з розслідування обставин отруєння Ющенка.

"Серед осіб, трафік телефонних зв’язків яких моніторили слідчі групи Галини Климович, – Юлія Тимошенко, Роман Зварич, Віра Ульянченко, Анатолій Шкрібляк, Олександр Єдін, Сергій Момот", - йдеться в повідомленні.

"При цьому у разі відмови операторів стільникового зв’язку надавати інформацію про трафік без рішення суду, Климович залякувала їхніх керівників притягненням до кримінальної відповідальності за протидію слідству", - додається в повідомленні.

Як заявив голова комісії Володимир Сівкович, слідчі ГПУ не тільки незаконно "слухали" пересічних громадян і народних депутатів, але й так само незаконно стежили на ними.

Зокрема, ТСК отримала достовірну інформацію про те, що в одній з оперативно-розшукових справ МВС України ще 05 лютого 2008 року дано завдання на візуальне спостереження за народним депутатом Віктором Тополовим, йдеться у повідомленні.

"І цей випадок не був поодиноким. Навіть попри те, що згідно з офіційною відповіддю ГПУ, візуального спостереження за народними депутатами України в межах розслідування кримінальної справи нібито не здійснювалося", - додається в повідомленні.

Нагадаємо, раніше Володимир Сівкович заявляв, що слідчий Галина Климович збирала інформацію для шантажу політичних діячів.

Зокрема, за його словами, мобільні оператори підтвердили, що слідча група запросила у них 18 тисяч телефонних номерів для прослуховування за цією справою, "і під зовнішнє спостереження були взяті сотні людей, серед яких багато народних депутатів та чиновників".

Раніше Генпрокуратура не підтвердила інформацію про незаконне прослухування низки політиків, народних депутатів, а також проведення інших технічних заходів щодо керівництва ГПУ, зокрема незаконне проникнення в житло громадян в рамках розслідування кримінальної справи про отруєння Віктора Ющенка у 2004 році.

Читайте також:

СБУ визнала, що прослуховувала заступника генпрокурора

У СБУ заспокоюють: українців прослуховують менше, ніж європейців

ГПУ зібрала компромат на кандидатів в президенти

У справі Ющенка немає доказів факту отруєння

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: