Генпрокуратура розповість "багато цікавого" про Губського

Генеральна прокуратура обіцяє розказати "багато цікавого" про справу Губського.


Генеральна прокуратура обіцяє незабаром "багато цікавого" у справах, в яких фігурує прізвище народного депутата від БЮТ Богдана Губського. Про це сьогодні заявив заступник Генерального прокурора Ренат Кузьмін.

"Є кілька заяв і звинувачень Губського у скоєнні злочинів. Сьогодні, якщо пам'ять мені не зраджує, 6 або 7 кримінальних справ порушено за цими фактами. І є кілька кримінальних справ, за якими також називається прізвище Губського. Кримінальні справи, пов'язані із вбивством, замахами на вбивство, захватами підприємств. Є справа щодо банди", - розповів Кузьмін.

"Всі ці факти перевіряються, і я вас запевняю, що скоро ви у цій справі дізнаєтесь багато цікавого", - сказав Кузьмін.

Коментуючи інформацію про нібито відкликання Генпрокурором подання в Раду про зняття з Губського депутатської недоторканності, Кузьмін закликав пресу не оперувати недостовірними фактами. "А ви упевнені, що воно (подання) було в Раді?", - сказав Кузьмін відповідаючи на питання, чому Генпрокуратура відкликала подання в Раду про зняття з Губського недоторканності. Заступник Генпрокурора при цьому зазначив, що внесення до Ради подібних подань знаходиться виключно в компетенції Генпрокурора.

Нагадаємо, раніше ЗМІ повідомляли, що Генеральна прокуратура відкликала свою постанову у Верховну раду щодо надання згоди на позбавлення народного депутата від БЮТ Богдана Губського депутатських повноважень і згоди на його арешт.

Раніше Віктору Ющенку надійшло звернення депутата Київської облради Володимира Федосєєва щодо злочинних дій у сфері земельних відносин в Київської області, зокрема, про існування організованого злочинного угрупування під керівництвом народного депутата від БЮТ Богдана Губського.

Президент доручив перевірити достовірність цієї інформації Генеральному прокуророві Олександру Медведьку.

Читайте також:
Ющенко підозрює соратника Тимошенко у злочині
Генпрокуратура України допитає Путіна
З крадіжками газу розбереться ГПУ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: