Генпрокуратура скасувала допит Тимошенко

Скасування допиту Тимошенко, призначеного в рамках порушеної проти неї кримінальної справи, Генпрокуратура пояснила відрядженням слідчого.

Документ щодо перенесення допиту Тимошенко
Повістка щодо допиту Тимошенко
 Генеральна прокуратура відмінила повістку про явку лідера БЮТ Юлії Тимошенко на допит 17 травня.

Про це йдеться у повідомленні слідчого до екс-прем'єра. У документі пояснюється, що слідчі дії відмінені через відрядження слідчого О. Пушкаря. Про час наступного допиту Тимошенко повідомлять додатково.

Нагадаємо, 17 травня до України прибуває президент Росії Дмитро Мєдвєдєв.

12 травня ГПУ вручила Тимошенко копії постанов про порушення проти неї кримінальної справи. В Генпрокуратурі пояснили, що кримінальна справа була порушена в травні 2004 року та була закрита передчасно у січні 2005 року без виконання у повному обсязі всіх необхідних слідчих дій, як це передбачено ст. 22 КПК України". У зв'язку з цим на даний час досудове слідство у справі поновлено.

Тимошенко підозрюють у спробі дати хабарі суддям Верховного суду. Сама Тимошенко вважає виклик до Генеральної прокуратури "початком репресій" проти неї, оскільки її команда "заважає владі незаконно приватизувати головні державні монополії". Також вона заявила, що особисто президент Віктор Янукович хоче посадити її до в'язниці.

Читайте також:

Янукович пояснив, чому відновили кримінальну справу проти Тимошенко

Адвокати Тимошенко оскаржать порушення проти неї кримінальної справи

Тимошенко вважає, що її посадять за три-чотири місяці

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: