Генпрокуратура: смерть судді Зварича вигідна багатьом

Заступник генпрокурора Ренат Кузьмін натякнув, що через зниклого суддю "деякі шановні люди "відмивали" брудні гроші".

Генеральна прокуратура не має точних даних про перебування судді Львівського апеляційного адміністративного суду Ігоря Зварича.

Про це повідомив заступник генпрокурора Ренат Кузьмін.

"Поки точних даних про перебування Зварича у нас немає", - заявив він.

У той же час Кузьмін зазначив, що смерть Зварича була б вигідна багатьом фігурантами його справи. Також, за словами заступника генпрокурора, поки не буде затриманий і допитаний Зварич не можуть бути усунені з посад інші судді Львівського адмінсуду.

"Тому що все зав'язано на одній людині - Зваричі. Уявіть ситуацію: є начальник в суді, у якого багато підлеглих. Він виконує якісь замовлення, дає співробітникам доручення прийняти потрібне рішення за певну винагороду. Або навпаки, судді дали гроші, він приходить до начальника та й каже: Оце ваша доля. Так ось, в такому випадку дуже проблематично без начальника довести вину підлеглого ", - відзначив Кузьмін.

"Те, що Зварич здійснював не один-два злочини, і навіть не десять - це факт. Ми кілька місяців писали в його кабінеті те, що відбувається, починаючи від п'янок, закінчуючи статевим життям та отриманням хабарів. І він є основною фігурою, яка відповідала за розподіл коштів, отриманих незаконним шляхом", - заявив він.

"Сьогодні смерть Зварича вигідна багатьом людям. Наприклад, співучасникам. Він не лише був "фінансовим диспетчером" в суді. Через нього деякі шановні люди "відмивали" брудні гроші. В тому числі отримували чималі суми на свої особисті рахунки", - підкреслив Кузьмін.

Нагадаємо, 2 грудня минулого року проти голови Львівського апеляційного адміністративного суду Зварича Генеральною прокуратурою було порушено кримінальну справу за хабарництво в особливо великих розмірах. Під час обшуків на місцях роботи і помешкання голови суду та шести суддів Львівського апеляційного адміністративного суду працівники СБУ та Генпрокуратури вилучили 1 мільйон доларів США і 2 мільйони гривень.

15 грудня ЗМІ повідомили, що Управління Служби безпеки України у Львівській області оголосило в розшук суддю Зварича, який зник із приватної клініки, де перебував на лікуванні.

Міністр внутрішніх справ Юрій Луценко припускає, що зниклий суддя може переховуватися в Києві, і навіть "під депутатським прикриттям".

Читайте також:

Генпрокуратура просить звільнити 350 керівників судів

Суддя Ігор Зварич: цікаві моменти біографії

Зварич живий і добудовує свій палац під Львовом

Зварича оголосили в розшук

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: