Генпрокуратура віддасть Тимошенко під суд

Генеральна прокуратура готова передати до суду кримінальну справу відразу ж після закінчення ознайомлення з нею Тимошенко та її адвоката.

Генеральна прокуратура готова передати до суду кримінальну справу щодо екс-прем’єр-міністра Юлії Тимошенко.

"Генеральна прокуратура готова передати до суду кримінальну справу відразу ж після закінчення ознайомлення з нею обвинуваченої та її захисника", - повідомила прес-служба ГПУ.

10 березня слідчий в особливо важливих справах Генпрокуратури вручив адвокату Тимошенко Богдану Ференцу лист із тим, щоб він ознайомив свою підзахисну з його змістом.

У листі йдеться, що 21 лютого Тимошенко оголосили про закінчення досудового слідства у кримінальній справі за обвинуваченням її у перевищенні службових повноважень, зловживанні службовим становищем, що спричинили тяжкі наслідки та порушення бюджетного законодавства.

"Згідно з протоколом про оголошення закінчення досудового слідства Тимошенко Ю. В. виявила бажання знайомитися з матеріалами кримінальної справи за участю захисника. Відповідно до вимог ст. 218 Кримінально-процесуального кодексу України цей процес є правом, а не обов’язком обвинуваченого", - зазначає Генпрокуратура.

"Разом з тим, виявивши бажання знайомитися з матеріалами справи, обвинувачена не повинна вчиняти дій до безпідставного затягування цього процесу", - наголошує відомство.

"Кожного робочого дня з 9 до 18 години Тимошенко Ю. В. має змогу в прийнятний для неї час знайомитися з матеріалами кримінальної справи. У разі неможливості захиснику прибути з поважних причин, обвинувачена може відкласти ознайомлення до його явки", - повідомляє ГПУ.

При цьому відділ зв’язків зі ЗМІ Генпрокуратури зазначає, що слідчий "і раніше задовольняв усі клопотання Тимошенко, якщо вони не суперечили чинному законодавству".

Нагадаємо, раніше щодо Юлії Тимошенко було порушено дві кримінальні справи: за нецільове використання коштів, отриманих в рамках Кіотського протоколу і за закупівлю для потреб сільської медицини автомобілів "Опель Комбо", які, за висновками експертів, не відповідають положенням національного стандарту і не пристосовані для транспортування хворих на ношах.

Пізніше слідчі об'єднали дві кримінальні справи проти Юлії Тимошенко в одну, пред'явивши нове обвинувачення.

В даний час відносно Тимошенко діє запобіжний захід у вигляді підписки про невиїзд.

Читайте також:

Тимошенко знову змінила імідж, щоб сподобатись українцям

Янукович і Тягнибок втрачають прихильників, Тимошенко знаходить

Герман вважає, що Тимошенко треба випустити в Європу

Тимошенко вибачилася за свої гріхи перед усіма українцями

ВідеоГенпрокуратура віддасть Тимошенко під суд

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: