Генпрокуратура відмовилась порушувати справу проти Луценка

Матері постраждалих від сексуального насильства дітей відмовили у вимозі порушити справу проти міністра.

Генеральна прокуратура України відмовила матері постраждалих від насильства дітей Олені Полюхович у порушенні кримінальної справи проти міністра внутрішніх справ Юрія Луценка за розголошення ним таємниці усиновлення. Про це повідомив адвокат Полюхович Андрій Циганков.

При цьому він передав агентству копію скарги на ім’я генерального прокурора Олександра Медведька, у якій, зокрема, йдеться про те, що слідчі Генпрокуратури, знаючи, що Полюхович не проживає за адресою своєї реєстрації, саме туди 18 листопада (лише через тиждень після прийняття рішення) направили листа із повідомленням про відмову в порушенні кримінальної справи.

У заяві йдеться про те, що Генпрокуратура знала адресу тимчасового проживання Олени Полюхович, втім, не надіслала їй повідомлення туди. У скарзі до генпрокурора адвокат стверджує, що це було зроблено умисно, щоби мати постраждалих дітей пропустила всі строки судового оскарження відмови порушення кримінальної справи проти Юрія Луценка.

У своїй скарзі до генпрокурора Циганков просить скасувати постанову про відмову у порушенні кримінальної справи, якщо така існує, а також провести службову перевірку щодо обмеження конституційних прав Полюхович та ненадання їй інформації про відмову у порушенні кримінальної справи.

Нагадаємо, 18 листопада народний депутат Григорій Омельченко заявив, що Генпрокуратура затягує розгляд позовної заяви Полюхович до міністра Луценка у зв’язку з розголошуванням таємниці всиновлення. Народний депутат стверджував, що скоєні міністром дії з розголошування таємниці були очевидні, оскільки він заявив про це на прес-конференції 14 жовтня 2009 року перед десятками ЗМІ.

Раніше мати дітей, які постраждали від розбещення в Міжнародному дитячому центрі "Артек" Олена Полюхович направила Олександру Медведьку заяву з проханням порушити кримінальну справу против міністра внутрішніх справ Юрія Луценка за розголошування таємниці всиновлення нею дітей.

Читайте також:

Генпрокуратура спростувала причетність депутатів до зґвалтувань дітей

У Луценка забрали справу про зґвалтування дітей в "Артеку"

БЮТ вимагає допитати Ющенка у справі про зґвалтування дітей

Адвокат матері зґвалтованих дітей боїться, що його заарештують

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: