Генпрокуратура відновила досудове слідство у справі Пукача

Новий керівник слідчої групи ГПУ ухвалив рішення поновити досудове слідство у справі Олексія Пукача, якого звинувачують у вбивстві Георгія Гонгадзе.

Генпрокуратура поновила досудове слідство у справі проти екс-керівника карної розвідки МВС Олексія Пукача, якого звинувачують у вбивстві журналіста Георгія Гонгадзе в 2000 році.

Відповідне рішення, за словами представника ГПУ, ухвалив керівник слідчої групи Владислав Грищенко "для проведення додаткових слідчих дій".

Нагадаємо, що Грищенко лише нещодавно очолив слідчу групу замість Олександра Харченка. Як пояснили в ГПУ, Харченка було звільнено за власним бажанням у зв'язку з виходом на пенсію.

З неофіційних джерел стало відомо, що постанову про поновлення досудового слідства було винесено 7 жовтня в рамках статті 22 Кримінально-процесуального кодексу.

Раніше представник Мирослави Гонгадзе в суді Валентина Теличенко заявила, що Генпрокуратура змінила керівника слідчої групи у справі Пукача, ним став Грищенко замість Харченка.

Вона також повідомила, що після цього ознайомлення постраждалої сторони у справі було припинено, а Грищенку було надано можливість ознайомитися з матеріалами справи й визначитися, чи вважає він завершеним досудове слідство в частині проведення слідчих дій чи ні.

Верховний Суд продовжив строк утримання Пукача під вартою до 8 грудня.

14 вересня Генпрокуратура заявила, що завершує досудове слідство у справі про убивство Гонгадзе. Слідство установило, що Олексій Пукач одержав наказ убити журналіста від екс-глави МВС Юрія Кравченка.

Справу про замовника вбивства журналіста було закрито у зв'язку з його смертю (у 2005 році Кравченко був знайдений мертвий із двома вогнепальними пораненнями, офіційна причина смерті - самогубство).

Читайте також:

Литвину та Кучмі знову загрожує кримінальна справа

Генпрокуратура відсторонила слідчого у справі Гонгадзе

Слідство засекретило 20 томів справи Пукача

Герман: Замовників вбивства Гонгадзе треба шукати серед живих

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: