Генпрокуратура відправить череп Ґонґадзе на експертизу до США

Генпрокурор Олександр Медведько повідомив, що ДНК черепа, який ймовірно належить Георгію Ґонґадзе, перевірять американські експерти.

Генеральна прокуратура ініціює проведення ДНК-експертизи фрагментів черепа журналіста Георгія Ґонґадзе в лабораторії у Сполучених Штатах.

"Ми зараз проводимо цю роботу. Ми хочемо, щоб її провели у США… Зараз проводимо цю підготовчу роботу, щоб були фахівці зі Сполучених Штатів Америки. Там ми хочемо провести цю експертизу", - повідомив генпрокурор Олександр Медведько.

Хто саме з іноземних експертів проводитиме експертизу, поки що невідомо.

Раніше дослідження знайденого у Київській області черепа провели українські експерти. За їхніми висновками, це череп Георгія Ґонґадзе.

Вдова журналіста наполягає, щоб незалежну експертизу провели в одній із закордонних лабораторій за участю українських фахівців.

Генпрокурор Медведько наголосив, що справа про вбивство Гонгадзе залежить не стільки від слідчих, скільки від інтенсивності роботи й часу на експертизи.

Нагадаємо, український журналіст Георгій Ґонґадзе зник восени 2000 року. Пізніше в Таращанському лісі було знайдено його тіло без голови. 15 березня 2008 року Київський суд визнав винними у вбивстві журналіста трьох колишніх співробітників Департаменту зовнішнього спостереження і кримінальної розвідки МВС - Валерія Костенка, Миколу Протасова та Олександра Поповича.

Ще один обвинувачуваний – колишній начальник Кримінального розшуку МВС Олексій Пукач – з 2005 року перебував у розшуку. 21 липня його було затримано в селі Молочки на Житомирщині.

Наразі Пукач перебуває під вартою і, на наявними даними, вже визнав свою причетність до вбивства Гонгадзе. Як повідомив Олександр Медведько, замовників злочину слідство досі не встановило. Натомість Пукач вказав місце, де правоохоронці знайшли фрагменту черепу, який, за попередніми даними, належить Ґонґадзе.

Читайте також:

Пукач все ще не здав замовників вбивства Ґонґадзе

Експерти довели, що знайдений під Києвом череп дійсно належить Ґонґадзе

Голову Ґонґадзе знайшли в іншому місці

Мельниченко: Литвин наказав Пукачу "мочити" Ґонґадзе

ВідеоГПУ відправить череп Ґонґадзе на експертизу до США

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: