Генпрокуратура викликає Тимошенко, як на роботу

Сьогодні, 29 грудня, о 12:00 Юлію Тимошенко знову викликають на допит до Головного слідчого управління Генеральної прокуратури.

Лідера партії "Батьківщина" Юлію Тимошенко у середу, 29 грудня, викликають на допит до Головного слідчого управління Генеральної прокуратури.

Як повідомляє прес-служба БЮТ, екс-прем'єра й лідера партії "Батьківщина" викликають на 12:00 у приміщення на вул. Борисоглібська, 18/17, у Києві.

Зазанчимо, екс-прем’єра вже третій тиждень викликають на допити через день – за винятком вихідних.

15 грудня Генпрокуратура заявила про порушення кримінальної справи стосовно Тимошенко за фактом нецільового використання коштів, отриманих Україною в рамках Кіотського протоколу.

Тимошенко висунуто звинувачення в тому, що вона "діючи навмисно, з особистих інтересів, вирішила одноосібно ухвалити рішення про використання частини грошей, що надійшли від продажу квот на викиди парникових газів і мали цільове призначення, на покриття витрат Державного бюджету України, перш за все зобов'язань із виплати пенсій".

24 грудня генеральний прокурор Віктор Пшонка повідомив, що ГПУ звинувачує Тимошенко у нецільовому використанні 180 і 200 млн. євро, отриманих Україною від продажу квот на викиди парникових газів в рамках Кіотського протоколу.

Зазначимо, 26 грудня президент Віктор Янукович побажав Тимошенко "знайти можливості захистити себе" у ході розслідування та суду за кримінальною справою, порушеної проти неї.

Читайте також:

Луценко у СІЗО сидить з прокурором і міліціонером

Тимошенко: Янукович спланував спеціальний терор проти мене

Янукович: я зацікавлений, щоб Тимошенко себе захистила

Янукович сумнівається, що Тимошенко судитимуть

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: