Генпрокуратура вимагатиме звільнення двох суддів Київського апеляційного адмінсуду

Генеральна прокуратура вже порушила кримінальну справу відносно одного з суддів КААС - Володимира Кузьменка.

Генеральна прокуратура ініціюватиме звільнення ще двох суддів Київського апеляційного адміністративного суду, які в ніч перед виборами прийняли рішення на користь кандидата в президенти Юлії Тимошенко.

Про це розповів заступник генерального прокурора Віктор Кудрявцев.

Кудрявцев нагадав, що Генеральна прокуратура вже порушила кримінальну справу відносно одного з суддів КААС - Володимира Кузьменка, який напередодні першого туру виборів ухвалив судове рішення, що забороняє голосувати вдома без медичної довідки.

За словами Кудрявцева, порушення, які можуть призвести до звільнення, були виявлені Генпрокуратурою в роботі всіх трьох суддів КААС, що ухвалили "нічні рішення", а саме: Володимира Кузьменка, Мальвіни Данилової і Олени Умнової.

Як розповіли в ГПУ, тепер генпрокурор Олександр Медведько ініціюватиме питання про їх звільнення.

"Ми проаналізували всі рішення (прийняті суддями КААС в ніч з 16 на 17 січня) і дійшли висновку, що явно незаконним є тільки одне (що стосується голосування вдома-ред). Порушення є, але на кримінал не тягнуть, тому питання про звільнення з посади буде ініційовано відносно трьох, а кримінальна справа за винесення свідомо неправосудного рішення - тільки відносно одного з них", - розповів Кудрявцев.

Нагадаємо, в ніч перед першим туром виборів КААС ухвалив декілька рішень, що задовольнили позовні вимоги штабу і союзників Юлії Тимошенко. Зокрема, було прийнято рішення про заборону вносити виборців до списків за рішенням виборчої комісії в день голосування. Тією ж ніччю за кілька годин до відкриття виборчих дільниць КААС ухвалив, що голосування вдома можливе тільки за наявності довідки медичної установи. Ще одне рішення - про право члена Центральної виборчої комісії Анатолія Писаренка, що досяг пенсійного віку, брати участь в засіданнях Центрвиборчкому.

Читайте також:

Депутати-регіонали окупували Київський апеляційний адмінсуд

"Регіонали" продовжують утримувати поліграфічний комбінат "Україна"

Ющенко: регіонали захопили комбінат, на якому друкують виборчі бюлетені

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: