Генпрокуратура вимагає крові Ющенка

Генпрокуратура наполягає - доказів, що підтверджують факт отруєння екс-президента, немає, тому Ющенко мусить здати кров.

Генпрокуратура наполягає, щоб Віктор Ющенко здав кров для експертизи у справі про його отруєння. Про це заявив заступник генпрокурора Ренат Кузьмін на прес-конференції у понеділок, 11 квітня.

Він наголосив, що на даний момент "у справі немає доказів, що підтверджують факт отруєння екс-президента".

"Більше того, у кримінальній справі немає достатньо даних у відповідності до законів України, що підтверджують наявність у крові Ющенка діоксину", - сказав заступник генерального прокурора.

У зв'язку з цим, Генпрокуратура наполягає на проведенні додаткової експертизи, в рамках якої Ющенко має надати пробірку зі своєю кров'ю, яка була здана ним одразу після отруєння і донедавна зберігалася в його охоронця.

Крім того, за словами Кузьміна, Ющенко має повторно здати кров зараз – для порівняння.

Заступник генпрокурора наголосив, що експерти ГПУ мають достатньо знань і необхідну апаратуру для того, щоб вирахувати термін потрапляння діоксину в кров.

"Крім того, у нас є висновки спеціалістів про те, що при отруєнні людини діоксином наслідки отруєння будуть виявлені, незважаючи на те, скільки років людина прожила після отруєння", - зазначив він.

Кузьмін в черговий раз наголосив, що в разі, якщо Ющенко не надасть потрібних даних, Генпрокуратура буде вимушена закрити справу.

Читайте також:

Ющенко вимагає міжнародної експертизи своєї крові

Колишній лікар Ющенка порівняв його отруєння з вбивством Джона Кеннеді

Всі українці отруєнні діоксином

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: