Генпрокуратура вирішила не переслідувати членів ЦВК

Генеральна прокуратура заявляє, що відсутність Державного реєстру виборців не може бути підставою для порушення кримінальної справи проти членів ЦВК.

Генеральна прокуратура відмовила у порушенні кримінальної справи щодо членів Центральної виборчої комісії.

Про це повідомляється у прес-релізі ЦВК.

Зокрема, ГПУ повідомила ЦВК, що за результатами перевірки дотримання законодавства службовими особами ЦВК у ході створення Державного реєстру виборців протягом 2007-2008 років, здійсненої за матеріалами СБУ, 4 грудня 2008 року відмовлено у порушенні кримінальної справи у зв'язку з відсутністю ознак будь-яких злочинів у сфері службової діяльності.

У зв'язку з цим ЦВК заявляє, що всі звинувачення представників Секретаріату президента на адресу Комісії та її посадових осіб є надуманими і безпідставними.

Крім того, йдеться у заяві ЦВК, залишається відкритим питання щодо законності та упередженості дій СБУ в частині проведення оперативно-розшукових заходів стосовно посадових осіб Центральної виборчої комісії. Такі дії, на думку ЦВК, можуть розцінюватися як спроби забороненого законом тиску на членів Комісії і, безумовно, потребують належної оцінки з боку Генпрокуратури.

Нагадаємо, у грудні 2008 року ЦВК вже випробувала обладнання автоматизованої системи Державного реєстру виборців. Як запевняють фахівці, обладнання є максимально захищеним і зламати його "не зможе навіть ЦРУ".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: