Генпрокуратура заборонила Кучмі кликати на допомогу іноземних експертів

Леоніду Кучмі відмовили в залученні іноземних експертів до проведення фоноскопічних експертиз записів Миколи Мельниченка.

Слідчий Генпрокуратури відмовив екс-президенту України Леоніду Кучмі в залученні іноземних експертів, рекомендованих американським адвокатом Аланом Дершовіцем, до проведення фоноскопічних експертиз записів екс-майора Управління держохорони Миколи Мельниченка.

Про це повідомив адвокат Кучми Віктор Петруненко.

За його словами, слідчий не вказав причину відмови, однак, разом з тим роз'яснив, що Кучма має право оскаржити цей документ у прокурора.

Захисники екс-президента, вважаючи відмову незаконною і тією, що порушує гарантоване Конституцією та законами України право Кучми на захист, попросили слідчого надати їм цю постанову для ознайомлення.

"Ми сподіваємося, що слідчий у встановлені законом терміни надасть постанову про відмову в задоволенні клопотання Кучми, і їхньому підзахисному не будуть створюватися перешкоди в оскарженні цього незаконного рішення", - зазначив Петруненко.

Нагадаємо, Генеральна прокуратура у березні порушила відносно Леоніда Кучми кримінальну справу. Він підозрюється в перевищенні влади, надання незаконних розпоряджень керівництва МВС, що призвело до вбивства журналіста Георгія Гонгадзе.

Кучмі обрано запобіжний захід у вигляді підписки про невиїзд.

Читайте також:

Адвокат Мирослави Гонгадзе назвала справу Кучми імітацією правосуддя

Генпрокуратура завершила розслідування справи проти Кучми

Кучма знайшов нового адвоката і готовий до очних ставок з будь-ким

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: