Генпрокуратура закрила справу проти скандального екс-глави МВС Цушка

Екс-міністр внутрішніх справ Василь Цушко більше не підозрюється у силовому захопленні будівлі Генпрокуратури в 2007 році.

Генеральна прокуратура закрила кримінальну справу проти екс-міністра внутрішніх справ Василя Цушка, яка була відкрита за підозрою в перевищенні службових повноважень при захопленні будівлі Генпрокуратури в 2007 році.

Як повідомила прес-служба ГПУ, справу закрито "за відсутністю складу злочину".

Як сказано у повідомленні, Управління з розслідування особливо важливих справ Головного слідчого управління завершило досудове слідство у кримінальній справі стосовно Цушка. "За результатами розслідування та з урахуванням встановлених обставин вказану кримінальну справу закрито за відсутністю в його діянні складу злочину", - повідомляє ГПУ.

Відзначимо, що раніше Цушко за квотою Соцпартії обіймав посаду міністра внутрішніх справ в уряді Віктора Януковича, і його робота була пов'язана з кількома скандалами.

Нагадаємо також, що у травні 2007 року Генпрокуратура висунула обвинувачення Цушку, який до вересня 2007 року працював головою МВС, в перевищенні влади в справі про захоплення будинку Генпрокуратури.

24 травня 2007 року співробітники "Беркута" зламали вхідні двері в Генпрокуратуру і двері в приймальню генпрокурора. Це відбулося після звільнення генерального прокурора Святослава Піскуна.

Відзначимо, що у зв`язку із захопленням 24 травня 2007 року будівлі Генеральної прокуратури було порушено декілька кримінальних справ, зокрема за фактами перевищення влади і службових повноважень міністром внутрішніх справ Цушком і співробітниками МВС, а також перешкоджанню співробітникам оперативно-слідчої групи СБУ у виконанні службових обов`язків.

Пізніше суд закрив усі справи, але Генпрокуратура вилучила деякі справи і в жовтні минулого року Цушка знову викликали на допит.

26 вересня 2007 року Цушко заявив, що був отруєний теофіліном. Він висловив припущення, що його отруїли організатори захоплення Генеральної прокуратури.

30 вересня 2007 року Цушко прийняв рішення про відставку з посади міністра через погіршення стану здоров`я.

Відзначимо також, що Василя Цушка лобіюють на посаду міністра економіки. Кандидатура Цушка лобіюється депутатами Антоном Яценком, Сергієм Осикою, Олександром Ткаченком та комуністами.

Читайте також:

Екс-мінстра Цушка допитають у справі про захоплення Генпрокуратури

Екс-голову МВС Цушка лобіюють на посаду міністра економіки

Всі справи проти Цушка закрито

МВС: "Отруєння Цушка - це чутки."

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: