Генпрокуратура завела справу за минуле Міноборони

За результатами ревізії, проведеної ГоловКРУ в Міноборони і Генеральному штабі ЗСУ, Генпрокуратура порушила кримінальну справу.

Генпрокуратура 26 січня порушила кримінальну справу за результатами ревізії, проведеної ГоловКРУ в Міноборони і Генеральному штабі ЗСУ.

Згідно з актом ревізії за період 2008-2009 років "державі завдано матеріальних збитків на загальну суму 6 мільйонів 589,02 тисячі гривень".

Кримінальну справу порушено "за фактами зловживання військовими службовими особами Головного управління зв'язку та інформаційних систем Генерального штабу Збройних сил України службовим становищем в інтересах третіх осіб при закупівлі в 2008-2009 роках за бюджетні кошти послуг на виконання дослідно-конструкторських робіт під час створення Єдиної автоматизованої системи управління ЗС України".

Справу порушено за ознаками злочину, передбаченого частиною 2 статті 423 Кримінального кодексу України - "Зловживання військовою службовою особою владою або службовим становищем".

Оскільки мова йде про "тяжкі наслідки", то за такі діяння передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до восьми років.

У зазначений період 2008-2009 років посаду міністра оборони обіймав Юрій Єхануров, пост начальника Генерального штабу - Сергій Кириченко, начальника Головного управління зв'язку та інформаційних систем Генерального штабу - Михайло Малярчук.

Єхануров і Кириченко в даний час не обіймають посад у військовому відомстві.

Малярчук в кінці березня 2010 року був призначений на посаду заступника міністра оборони.

Як повідомило джерело в Генпрокуратурі, Малярчука вже викликали для дачі пояснень у рамках порушеної кримінальної справи.

Цю інформацію підтвердив начальник Головного управління військових прокуратур Юрій Вітев: "Заступника міністра допитали у цій справі в Головному управлінні військових прокуратур".

Читайте також:

ГоловКРУ хоче отримати доступ до банківської таємниці

Генпрокуратура позбавить недоторканності низку депутатів

ГПУ передумала оскаржувати продаж "Луганськтепловоза"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: