Генпрокуратура звинуватила МВС у невиконанні службових обов'язків

У Генпрокуратурі вважають, що МВС недостатньо ефективно бореться з обігом та збутом наркотиків.

Генпрокуратура звернулася до голови МВС Анатолія Могильова з вимогою притягнути до відповідальності винних у невиконанні відомством службових обов'язків.

У прокуратурі виявили, що МВС не виконує в повному обсязі програму щодо протидії незаконному обігу наркотиків, про що повідомляється на сайті Генпрокуратури.

"Не створено міжвідомчу лабораторію для дослідження та ведення електронного каталогу синтетичних наркотичних засобів, єдину міжвідомчу автоматизовану систему збирання та аналізу інформації щодо незаконного обігу наркотиків", - йдеться у зверненні.

Окрім того, досі у роботу відомств не внесені зміни, затверджені ще у 1997 році.

"Як наслідок, існують суттєві розбіжності у статистичних даних МВС та МОЗ щодо споживачів наркотиків, які перебувають на обліках", - зазначили в прокуратурі.

У значній частині України, у тому числі в столиці, всупереч закону навчальним та медичним закладам не повідомляють про виявлення міліцією наркотичної залежності у дітей.

На усунення виявлених порушень внесено подання міністру внутрішніх справ з вимогою притягнути винних осіб до відповідальності.

Нагадаємо, 14 липня міністр внутрішніх справ Анатолій Могильов виступив за скасування кримінальної відповідальності за дрібні злочини, пов'язані зі збутом невеликих партій наркотиків.

Читайте також:

МВС запропонувало скасувати кримінальну відповідальність для дрібних наркоділків

Могильов: кримінальна обстановка в Україні не гірша, ніж у Європі

Одесу визнали столицею європейського наркотрафіку

Вчені розкрили таємницю "розширеної свідомості" у наркоманів

Уряд дозволив ввозити в Україну дев’ять видів наркотиків

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: