Генпрокуратура звинуватила Тимошенко у розтраті грошей

Слідством встановлено, що цільові кошти, отримані Україною за Кіотським протоколом, були незаконно конвертовані та використані урядом Юлії Тимошенко не за цільовим призначенням.

Генпрокуратура заявила, що гроші отримані Україною за кіотським протоколом, були використані урядом екс-прем'єра Юлії Тимошенко не за призначенням.

Про це йдеться в повідомленні Генпрокурутари за підсумками допитів Юлії Тимошенко.

"Прес-служба Генеральної прокуратури України уповноважена поінформувати, що насправді слідством у справі, у рамках якої була допитана Юлія Тимошенко, встановлено, що цільові кошти, отримані Україною за Кіотським протоколом, були незаконно конвертовані та використані на інші потреби, ніж ті, що передбачалися вказаним протоколом, тобто не за цільовим призначенням", - сказано в повідомленні.

"ЇЇ ж заяви про те, що вказані кошти знаходяться на спеціальних депозитних рахунках, не відповідають дійсності", - зазначає Генпрокуратура

Прес-служба нагадує, що після допиту Тимошенко провела брифінг, на якому заявила про свою непричетність до порушень бюджетного законодавства.

На даний час слідством встановлюються всі обставини використання зазначених коштів, а також службові особи, причетні до цього.

Як повідомлялося раніше, 2 грудня лідер партії "Батьківщина" Тимошенко після допиту в ГПУ заявила, що влада обвинувачує її в тому, що “екологічні гроші Кіотського протоколу я під час розпалу світової фінансової кризи витратила на пенсійні виплати – це головне обвинувачення, навколо якого мені пред’являлися всі претензії і ставилися всі запитання".

Екс-прем`єр-міністр підкреслила, що зазначені кошти знаходяться на рахунках Міністерства охорони навколишнього середовища.

"Я пояснила слідчим, що гроші, отримані від реалізації Кіотського протоколу – це достатньо великі гроші – 320 мільйонів євро, не витрачені нікуди. Я показала слідчим, що вони знаходяться на спеціальних рахунках Міністерства екології та природокористування і що в будь-який момент, коли новий уряд пройде всі без виключення процедури, які дадуть можливість ці гроші витратити на екологічні програми, вони можуть бути витрачені", - додала вона.

Нагадаємо, раніше 2 грудня  Тимошенко заявила, що її несподіваний виклик до Генпрокуратури є помстою влади та персонально Віктора Януковича.

Раніше Генпрокуратура декілька разів викликала на допити заступника голови партії "Батьківщина" Олександра Турчинова. Колишнього першого віце-прем'єра допитували, зокрема у справі Богдана Данилишина та стосовно використання коштів за кіотським протоколом.

Читайте також:

Тимошенко: нічні події на Майдані – наруга над демократією

Тимошенко заявила, що у Wikileaks нема на неї компромату

З фракції БЮТ вигнали спонсорів Тимошенко

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: