Генпрокуратура звинуватила Тимошенко у зриві слідчих дій

ГПУ заявила, що Тимошенко, незважаючи на повістки, ігнорує виклики до головного управління з розслідування особливо важливих справ.

Генпрокуратура звинуватила лідера партії "Батьківщина" Юлію Тимошенко у зриві слідчих дій і знову викликає її до слідчого управління.

Як повідомила прес-служба Генпрокуратури, Тимошенко була запрошена 27 квітня на 11 годину до головного управління з розслідування особливо важливих справ ГПУ для участі у проведенні слідчих дій у кримінальній справі.

"Незважаючи на отримання повістки, до слідчого Тимошенко з’явилась лише після 17 години. Повідомляти причини своєї неявки відмовилась. У подальшому, незважаючи на проведення слідчих дій та не дочекавшись їх завершення, захисник Тимошенко залишив приміщення Головного управління з розслідування особливо важливих справ, тим самим зірвавши слідчі дії", - сказано у повідомленні.

У зв’язку з цим, Тимошенко викликана до Генпрокуратури на 10 годину 28 квітня.

"Одночасно Генеральна прокуратура України уповноважена заявити про обов’язковість виконання законних вимог слідчого та явки за його викликом", - наголосили у відомстві.

Як повідомлялося, в квітні поточного року Генпрокуратура порушила третю за рахунком кримінальну справу стосовно Тимошенко по "газових контрактах" 2009 року за перевищення влади і службових повноважень при укладанні цих контрактів.

Читайте також:

Регіонали передрекли Тимошенко долю Лазаренка

Справу Тимошенко можуть передати до суду найближчим часом

Пшонка: газову справу щодо Тимошенко організувала СБУ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: