Генпрокуратура звинуватила Тимошенко в брехні щодо її майбутнього ув’язнення

ГПУ відповіла на погрози Тимошенко заявити відвід представникам прокуратури через їхню "упередженість і заангажованість".

Генпрокуратура стверджує, що екс-прем’єр-міністр Юлія Тимошенко ввела в оману суспільство. ГПУ категорично спростувала слова Тимошенко про те, що прокурор Лілія Фролова нібито пообіцяла їй 10 років позбавлення волі.

СУД НАД ТИМОШЕНКО: УСІ ПОДРОБИЦІ

Як зазначила прес-служба Генпрокуратури, Тимошенко "вдалася до відвертої неправди, перекручуючи інформацію".

Прес-служба запропонувала фрагмент виступу з брифінгу Фролової 29 червня, який свідчить про чітке дотримання нею усіх вимог чинного законодавства під час спілкування із журналістами:

"Кореспондент: Яке покарання державне обвинувачення призначить Юлії Тимошенко?

Фролова: Взагалі неможливо зараз говорити ні про яке покарання, оскільки ще не розпочалася процедура судового слідства. І з метою повного, всебічного і об’єктивного розгляду ми не можемо зараз говорити. Ми повинні дослідити все, що здобуто на стадії досудового слідства, надати йому оцінку і після цього визначатися зі своєю позицією.

Кореспондент: Стаття 365 Кримінального кодексу максимально що передбачає?

Фролова: 10 років позбавлення волі".

Нагадаємо, Юлія Тимошенко пообіцяла на засіданні Печерського райсуду 6 липня заявити відвід представникам прокуратури через їхню "упередженість і ангажованість".

За словами Тимошенко, державний обвинувач Лілія Фролова не мала права на прес-конференції, яка відбулася 29 червня, однозначно заявляти, що екс-прем’єру буде винесено покарання у вигляді 10 років позбавлення волі без умовного терміну.

Читайте також:

Нардепи від БЮТ замість Ради масово ходитимуть в суд

Суддя звинуватив Тимошенко у провокації та аморальній поведінці

Ющенко зізнався, що вже давав свідчення у справі Тимошенко

ВідеоВиступ прокурора Лілії Фролової

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: