Генпрокуратуру попросили перевірити VIP-автомобілі Януковича

БЮТ хоче, щоб ГПУрозібралося у закупівлі 3600 спеціальних автомобілів для МВС урядом Віктора Януковича у 2004 році.

Генпрокуратуру просять перевірити законність закупівлі 3600 спеціальних автомобілів для потреб Міністерства внутрішніх справ урядом Віктора Януковича у 2004 році.

Відповідне депутатське звернення направив член фракції "БЮТ-Батьківщина" Віктор Швець.

Депутат нагадує, що дані автомобілі були закуплені згідно постанови Кабінету Міністрів від 3 квітня 2004 року №210.

"Насправді, за завищеною ціною були закуплені автомобілі фольксваген "Фаетон" та "Туарег", які не були оснащені спеціальним обладнанням, що давало б підстави вважати ці автомобілі спеціальними і у зв'язку з цим їх придбання обумовлювалося б потребами МВС", - зазначає у своєму зверненні Швець.

За його словами, зазначені VIP-автомобілі були ввезені на митну територію України без сплати податків і зборів. Крім того, за інформацією Швеця, на період закупівлі авто МВС було повністю забезпечене необхідними транспортними засобами.

"За таких обставин безоплатне ввезення в Україну престижних VIP-автомобілів і у такому обсязі не було і не могло бути викликано потребами МВС. Цілком очевидно, що завищена вартість автомобілів та їх безоплатне ввезення до України не могло не спричинити збитки Державному бюджету України", - наголошує нардеп.

Крім того, на його думку, придбання за таких умов чинною на той час владою величезної кількості VIP-автомобілів, нібито для потреб Міністерства внутрішніх справ, "не могло бути випадковістю, а було викликано потребою лояльного ставлення працівників правоохоронних органів до влади та її керівників".

"Зокрема, до Віктора Януковича, який тоді обіймав посаду прем'єра і був кандидатом у президенти на президентських виборах 2004 року", - звертає увагу у своєму зверненні Швець.

"У зв'язку з цим прошу провести ретельну перевірку законності прийняття Кабінетом Міністрів постанови №210 "для службового користування" від 3 квітня 2004 року про закупівлю спеціальних автомобілів для потреб МВС", - йдеться у зверненні.

Депутат також просить за наявності законних підстав вжити заходи прокурорського реагування та притягти винних осіб до відповідальності.

Читайте також:

Янукович не дозволить "кожному вшивому чиновнику" їздити на державному авто

Тимошенко шиють нецільову покупку машин для сільських лікарень

Окрім вертольота Януковичу куплять три літаки

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: