Генпрокурор: факт отруєння Ющенка доведений матеріалами справи

Олександр Медведько заявив, що факт отруєння колишнього президента доведено і не виключив, що у цій справі у слідства можуть з`являться нові версії.

Генеральний прокурор Олександр Медведько упевнений, що факт отруєння державного діяча Віктора Ющенка доведено матеріалами кримінальної справи.

При цьому генпрокурор не виключив, що у цій справі у слідства можуть з`являться нові версії. "Галина Іванівна (Климович – керівник слідчої групи) вже не один рік займається цією кримінальною справою, але поки що конкретного результату немає. Але я впевнений: факт отруєння доведено матеріалами кримінальної справи", - заявив генпрокурор.

Як повідомлялося, під час президентської виборчої кампанії восени 2004 року Ющенко був отруєний діоксином.

Розслідування кримінальної справи про його отруєння досі не завершено. 29 січня 2010 року заступник генпрокурора Микола Голомша заявив, що Генпрокуратура завершить розслідування кримінальної справи про отруєння Ющенка незалежно від того залишиться чи не залишиться він президентом.

Одразу після інавгурації нового президента Віктора Януковича, 26 лютого, заступник глави Адміністрації президента Ганна Герман заявила, що сумнівається в розкритті вбивства журналіста Георгія Гонгадзе і отруєння Ющенка.

4 березня 2010 року тодішній голова Служби безпеки Валентин Наливайченко заявив, що справу про отруєння Ющенка можна було передати до суду ще в 2007 році. Проте, на думку керівника СБУ, на той момент забракло рішучості у керівників Секретаріату президента. За словами Наливайченка, саме вони відповідальні за передачу справи в Генпрокуратуру, після чого СБУ втратило контроль над ним.

13 квітня у Верховній раді припинила роботу Тимчасова слідча комісія парламенту з питань розслідування обставин отруєння Ющенка, створена 31 березня 2009 року. Головою ТСК був народний депутат з фракції Партії регіонів Владимир Сівкович.

Читайте також:

Рада закрила слідчу комісію у справі отруєння Ющенка

ГПУ офіційно зупинила розслідування справи про отруєння Ющенка

Слідча комісія ВР: справу про отруєння Ющенка сфальсифіковано

В отруєнні Ющенка звинуватили генерала ФСБ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: