Генпрокурор не повірив Ющенку, що справу про його отруєння розкрито

Посадовці, що вивчають обставини отруєння Ющенка, нічого не знають про розкриття цього злочину.

У Генпрокуратурі не змогли підтвердити слова президента Віктора Ющенка, який оголосив справу про його отруєння розкритою.

Зокрема, генпрокурор Олександр Медведько у відповідь на питання про розкриття "діоксинової справи" сказав: "До виборів - не знаю, поки що не знаю".

Члени тимчасової слідчої комісії (ВСК) Верховної ради з питань розслідування обставин отруєння Ющенка також нічого не знають про розкриття цього злочину.

"Якщо все так і є, ми будемо дуже раді. Але мені здається, що цю заяву Ющенка потрібно піддати певному сумніву, оскільки в ході нашої роботи дуже вже багато було питань і взаємовиключної інформації. Думаю, все не так просто", - сказав член ВСК Валерій Камчатний.

Раніше глава ВСК Володимир Сівкович заявляв, що в ході роботи комісії була виявлена низка обставин, які можна розглядати як "елементи підлогу і фальсифікації фактів слідства".

Крім того, він казав, що комісія так і не змогла знайти доказів того, що отруєння Ющенка було навмисним.

Нагадаємо, раніше Віктор Ющенко в інтерв’ю німецьким ЗМІ заявив, що справу про його отруєння розкрито. Він стверджує, що люди, які безпосередньо організували отруєння під час офіційної вечері, вже чотири роки перебувають у Москві. Серед них, за словами Ющенка, - колишній заступник голови СБУ Володимир Сацюк, повар та хтось з обслуги.

Читайте також:

Екс-мер Києва вимагав, щоб Ющенко здав сперму на аналіз

ГПУ спростовує чутки, що факту отруєння Ющенка не існує

ГПУ викликає Путіна на допит щодо отруєння Ющенка

У справі отруєння Ющенка "допитували" померлих людей

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: