Генпрокурор пообіцяв за тиждень знайти винних у підриві церкви

Стосовно вибуху в Запоріжжі порушено кримінальну справу і створено слідчо-оперативну групу, яка працює над розкриттям злочину.

Генеральний прокурор Олександр Медведько висловив упевненість, що справу про вибух у Свято-Покровському храмі в Запоріжжі буде розкрито протягом тижня. Про це він повідомив на зустрічі керівників правоохоронних органів під головуванням президента Віктора Януковича.

Він повідомив, що стосовно вибуху в Запоріжжі порушено кримінальну справу за фактом умисного вбивства, замаху на вбивство, умисного пошкодження чужого майна. Створено слідчо-оперативну групу, яка працює над розкриттям злочину. "Поставлене президентом завдання ми обов’язково виконаємо", – цитує Медведька прес-служба глави держави.

У свою чергу, міністр внутрішніх справ Анатолій Могильов наголосив, що трагічний випадок, що відбувся у Запоріжжі, викликає особливу тривогу у керівництва МВС. Він повідомив, що на місце події для розкриття цього злочину направлені групи кращих фахівців міністерства, і поставлене президентом завдання – у найкоротші терміни розкрити цей злочин – буде виконано. "У нас напрацьована певна оперативна інформація... Всі сили МВС направлені на розкриття цього злочину", - запевнив Могильов.

Голова СБУ Валерій Хорошковський назвав подію у Запоріжжі неординарною. "Ми вважаємо, що нам потрібно спільно з МВС, Генпрокуратурою докласти максимум зусиль для якнайшвидшого розкриття цього злочину", – сказав Хорошковський.

За його словами, зараз відпрацьовуються всі робочі версії, а також події, які могли передувати здійсненню цього злочину. Перевіряється коло осіб, які можуть бути до нього причетні. "Я впевнений, що у ті терміни, які вказав президент, цей злочин буде розкрито", – зазначив голова СБУ.

Нагадаємо,  28 липня, у день Хрещення Русі, стався вибух у центрі Запоріжжя в Свято-Покровському храмі Української православної церкви Московського патріархату (УПЦ МП). Потужність вибухової речовини еквівалентна 300-500 г тротилу. В результаті вибуху дев'ять людей постраждали та одна загинула.

Президент Віктор Янукович зажадав від керівників правоохоронних відомств якогома швидше розкрити справу стосовно вибуху у церкві в Запоріжжі.

Читайте також:

Янукович вимагає терміново знайти бандитів, які підірвали церкву

Вибух церкви у Запоріжжі: розглядається версія теракту

У центрі Запоріжжя підірвали храм

Київський патріархат вважає, що церкву в Запоріжжі підірвали сатаністи або язичники

ВідеоГенпрокурор пообіцяв за тиждень знайти винних у підриві церкви

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: