Генпрокурор поскаржився Ющенку на Луценка

Медведько вважає, що ГПУ і СБУ добре борються з корупцією, а от міліція та митники роблять це дуже слабко.

Генеральний прокурор Олександр Медведько вважає, що Міністерство внутрішніх справ і податкові органи послабили боротьбу з корупцією.

Про це керівник ГПУ заявив під час зустрічі з президентом Віктором Ющенком. "На жаль, МВС і податкова служба послабили цю роботу, киваючи на застарілість законодавства. Але закони є, і ми повинні їх виконувати", - наголосив Медведько.

В той же час, він похвалив своє відомство і Службу безпеки за роботу в напрямку боротьби з корупцією. "Не буду хвалити своє відомство, але найбільше протоколів про корупцію складено органами прокуратури і СБУ", - сказав генпрокурор.

Також він позитивно оцінив діяльність міжвідомчої робочої групи з питань протидії корупції. "За цей час, я вважаю, вона спрацювала плідно", - сказав Медведько.

Він поінформував Ющенка, що на сьогоднішній день до судів направлено на розгляд понад 1 тисячу 200 кримінальних справ, порушених за ознаками корупції і хабарництва. За словами генпрокурора, найбільше цих справ було розслідувано в Донецькій, Дніпропетровській, Івано-Франківській областях і місті Києві.

Він нагадав, що серед цих справ фігурують понад 300 працівників міліції, прокуратури, СБУ, а також порушено 30 справ щодо корупції в судовій системі, 23 з яких вже спрямовано на суддівський розгляд.

Нагадаємо, влітку Юрій Луценко констатував, що в Україні збільшилися кількість хабарників і розмір середнього хабара, який сягнув 60 тисяч гривень.

У зростанні хабарництва голова МВС звинуватив суди, які, за його словами, рідко карають за цей злочин.

Читайте також:

Луценко розказав про кримінальне минуле регіонала Тедеєва

Луценко: хтось у Нацбанку має сісти, і не один

Луценко й Медведько хочуть, щоб українцям дозволили красти трохи більше

Генпрокуратура й СБУ порушать кримінальну справу проти Сталіна

ВідеоГенпрокурор поскаржився на Луценка

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: