Генпрокурор розслідує погрози сім'ї Мельниченка

Генпрокурор Олександр Медведько взяв під особистий контроль розслідування справи про залякування матері екс-майора Держохорони Миколи Мельниченка.


Генеральний прокурор України Олександр Медведько взяв під особистий контроль розслідування справи про залякування матері екс-майора Держохорони Миколи Мельниченка.
 
Про це УНІАН повідомив адвокат Мельниченка Павло Сичов.
 
Адвокат зазначив, що відповідну заяву про злочин було передано у Генеральну прокуратуру України 15 червня 2007 року. 

Сичов повідомив, що надвечір 14 червня до батьків Миколи Мельниченка у Василькові Київської області завітали двоє невідомих. Матері Мельниченка - Валентині Федорівні - незнайомці представилися журналістами.

Вони брутально поводилися та висловлювали погрози, незважаючи на те, що мати екс-майора, жінка похилого віку, вимагала залишити подвір’я, забороняла фотографувати та спілкуватися з нею. 

«У Валентини Федорівни немає засобів зв’язку, а батько Мельниченка на той час знаходився на стаціонарному лікуванні - йому робили операцію”, - зазначив адвокат. 

За словами Сичова, після спілкування з невідомими особами у жінки різко погіршився стан здоров’я і вона була госпіталізована. 

«Візит незнайомців до батьків Мельниченка я розцінюю як пряму погрозу життю свого підзахисного та життю його рідних та тиск як на свідка у резонансних кримінальних справах», - додав адвокат. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: