Генпрокурорка розповіла про схему "легалізації" бізнесу Медведчука в Криму та його лист до Путіна

Генпрокурорка розповіла про схему "легалізації" бізнесу Медведчука в Криму та його лист до Путіна

Право на владу

На брифінгу продемонстрували аудіозаписи розмов, на яких обговорюються деталі перереєстрації київського ТОВ "Нові проекти" у РФ та отримання ним договорів і ліцензій за російським законодавством.

Генеральна прокурорка Ірина Венедіктова підписала підозру в державній зраді народним депутатам від ОПЗЖ Віктору Медведчуку та Тарасу Козаку. Мова йде про завдання шкоди економічній безпеці України, розграбування національних цінностей на окупованій території та допомогу РФ.

Про це Ірина Венедіктова заявила під час брифінгу 11 травня.

"Рішенням уряду Російської Федерації ТОВ "Нові проекти" надано так звану ліцензію з цільовим призначенням використання надр та веденням робіт, геологічне вивчення надр та розвитку вуглеводної сировини з терміном дії до 2046 року. Єдине, що зараз зупинило незаконний видобуток наших з вами ресурсів, так це те, що територія ділянки Глибоке частково перетинається з межею військового полігону держави-окупанта. Але й тут зв'язки з вищим керівництвом Російської Федерації мають дати свій результат", - заявила Венедіктова.

Генпрокурорка зазначила, що з метою усунення вказаної перешкоди, фігурантом передано до РФ відповідний лист на адресу президента про зміну меж полігону.  Правки на листі, відповідно до висновків експертів, зроблені власноручно Віктором Медведчуком.

Нагадаємо повну хронологію подій щодо кума Путіна Віктора Медведчука. Про санкції, за що їх ввели, як на це відреагували в суспільстві та чому відключення телеканалів — не все, що чекало на Медведчука та його соратників. 

Новини України: Ірина Венедіктова підписала підозру у держзраді Медведчуку і Козаку

Новини України: Ірина Венедіктова підписала підозру у держзраді Медведчуку і Козаку

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

 

Наступна публікація