Генсек НАТО хоче зустрітися з Януковичем

Генсек НАТО Андерс Фог Расмуссен запевнив, що позиція альянсу щодо України після приходу до влади нового президента не змінилася.

Генеральний секретар НАТО Андерс Фог Расмуссен заявив про своє бажання зустрітися з новим президентом України Віктором Януковичем.

"Я буду радий зустрітися з новим президентом України і обговорити майбутнє відносин", - сказав Расмуссен журналістам в Брюсселі.

Він підкреслив, що позиція НАТО щодо перспективи членства України в Північноатлантичному альянсі з приходом до влади Януковича не змінилася - країна може приєднатися до альянсу за умови бажання та виконання необхідних критеріїв.

"Україні ухвалювати рішення щодо власного майбутнього", - наголосив генсек НАТО.

За словами Расмуссена, Україна має вирішити, на чому вона сфокусує надалі свою політику – на партнерстві з альянсом чи на вступі до військово-політичного блоку.

Нагадаємо, заступник помічника генсека НАТО раніше вже обговорив з Віктором Януковичем можливість його зустрічі з Расмуссеном. Ця зустріч, за бажанням обох сторін, має бути проведена найближчим часом.

Під час свого першого закордонного візиту до Брюсселю Янукович запевнив, що Україна співпрацюватиме з НАТО, але без вступу до альянсу. Він пообіцяв, що позаблоковий статус України (визначений Конституцією) за лишиться незмінним, але ті програми, які сьогодні виконуються Україною і НАТО, вони будуть виконуватись і надалі.

Читайте також:

Більше половини українців не хочуть в НАТО

Янукович: Україна співпрацюватиме з НАТО, але без вступу

НАТО стягне до кордонів Росії рекордну кількість військ

Генсек НАТО привітав Януковича

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: