Генсек НАТО подякував комуністам за теплий прийом

Андерс Фог Расмуссен вважає антинатовський мітинг, який представники КПУ провели у день його приїзду до Києва, проявом свободи слова і вільного суспільства.

Андерс Фог Расмуссен, Київ_1
AFP
Андерс Фог Расмуссен в Києві
Генеральний секретар НАТО Андерс Фог Расмуссен зрадів, побачивши у Києві антинатовські демонстрації.

"Мені було особливо приємно сьогодні бачити політичних активістів, які влаштували мені надзвичайно теплий прийом", - сказав Расмуссен під час спільної прес-конференції з президентом України Віктором Януковичем, цитує ЛІГАБізнесІнформ.

Як відомо, вранці 24 лютого біля Верховної ради зібралася акція протесту проти приїзду Расмуссена - близько 100 прихильників Комуністичної партії.

"Я не думаю, що вони прихильники НАТО, але я є прихильником вільного суспільства, прихильником свободи слова і свободи преси. Тому для мене велика честь - відвідати країну, де у людей є такий високий привілей, як можливість висловити свою думку", - підкреслив генсек НАТО.

Андерс Фог Расмуссен прибув в Україну для зустрічей із владою. Він почав візит із зустрічі з головою Верховної ради Володимиром Литвином, потім генсек НАТО зустрівся з Віктором Януковичем, а пізніше він має виступити перед студентами й викладачами Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Читайте також:

Янукович розвиватиме співробітництво України з НАТО

Генсек НАТО покликав українських вояків в Афганістан

В Україну прибув генсек НАТО

НАТО включить Україну в систему ПРО разом з Росією

ВідеоГенсек НАТО подякував комуністам за теплий прийом

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: