Генсек НАТО покликав українських вояків в Афганістан

Андерс Фог Расмуссен закликав направлати українських інструкторів в Афганістан для навчання місцевих військових.

НАТО сподівається, що Україна направить в Афганістан інструкторів для підготовки військових та поліцейських у цій країні. Про це сказав генеральний секретар Альянсу Андерс Фог Расмуссен, який 24 лютого завітав з візитом до Києва.

"Я б хотів закликати Україну, як і інших наших партнерів, вивчити можливість направлення своїх інструкторів в Афганістан у рамках тренувальної місії", - сказав він.

Расмуссен зазначив, що Альянс виступає для того, щоб порядок в Афганістані забезпечувався силами місцевих правоохоронців.

"Ми маємо підготувати більше військових і поліцейських в Афганістані, а для цього нам потрібно додатково посилити місію наших інструкторів", - сказав він.

Расмуссен також подякував Україні за її участь у миротворчих операціях під егідою Альянсу, у тому числі в Афганістані.

Нагадаємо, у листопаді 2010 Україна заявила про готовність взяти участь у підготовці фахівців для національних сил безпеки Афганістану.

Раніше Україна збільшила кількість своїх військових, які беруть участь у миротворчій місії в Афганістані, на 3 - до 16 осіб. Українці беруть участь у її діяльності в Кабулі, провінціях Гор і Газні.

Читайте також:

Україна нарощуватиме присутність в Афганістані

НАТО включить Україну в систему ПРО разом з Росією

Генсек НАТО: Україна буде членом Альянсу, якщо захоче

ВідеоГенсек НАТО покликав українських вояків в Афганістан

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: