Генсек НАТО: про участь України у ПРО говорити рано

Генсек НАТО наголосив, що говорити про можливу участь України у створенні Загальноєвропейської системи протиракетної оборони поки що зарано.

Генеральний секретар НАТО Андерс Фог Расмуссен вважає, що говорити про можливу участь України у створенні загальноєвропейської системи протиракетної оборони - поки рано.

"Ми зараз виконуємо спільну аналітичну роботу спільно з Російською Федерацією, аналізуючи шляхи та напрямки співпраці у створенні системи протиракетної оборони. І ми ще не визначилися остаточно з приводу того - якою має бути ця архітектура системи протиракетної оборони. Тому поки рано говорити про можливу участь у створенні цієї системи з боку України ", - підкреслив Генсек НАТО.

Як повідомлялося раніше, екс-міністр закордонних справ України Володимир Огризко заявив, що українські радіолокаційні станції можуть бути використані НАТО в рамках створення загальноєвропейської системи протиракетної оборони.

Як відомо, НАТО обіцяло включити Україну в систему ПРО тільки разом з Росією.

Нагадаємо, раніше Янукович заявив, що Україна і НАТО засвідчили готовність продовжувати активний політичний діалог, що є вагомим чинником міжнародної стабільності і безпеки.

"Ми домовилися і надалі підтримувати активний політичний діалог та розвивати практичне співробітництво України з НАТО", - підкреслив президент.

Він також запевнив, що сторони продовжать співробітництво за усіма раніше затвердженими проектами та програмами.

Читайте також:

Генсек НАТО покликав українських вояків в Афганістан

Україна нарощуватиме присутність в Афганістані

НАТО включить Україну в систему ПРО разом з Росією

Генсек НАТО: Україна буде членом Альянсу, якщо захоче

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: