Генсек НАТО: Україна "з часом" стане членом Альянсу

Генсек НАТО Андерс фог Расмуссен в черговий раз наголосив, що поки Україна та Грузія не відповідають критеріям альянсу.

Генсек НАТО Андерс фог Расмуссен підтвердив, що Україна та Грузія можуть стати членами альянсу, якщо відповідатимуть всім необхідним критеріям.

Під час зустрічі в Нью-Йорку з президентом Грузії Михайлом Саакашвілі, Русмуссен в черговий раз висловився за зміцнення відносин НАТО з Грузією.

За його словами, рішення, ухвалене на саміті в Бухаресті минулого року, залишається в силі.

"У силі залишається рішення Бухарестського саміту, яке означає, що Грузія та Україна стануть членами альянсу, якщо задовольнятимуть всім необхідним критеріям", - сказав Расмуссен.

У бесіді з пресою новий генсек НАТО підтвердив, що "позиція альянсу з питання співпраці з Грузією та Україною залишається незмінною".

"Сподіваюся, що під час мого перебування на посаді генсека НАТО буде серйозний прогрес в цьому напрямі", - сказав Расмуссен.

Нагадаємо, президент України Віктор Ющенко під час свого візиту до США заявив, що "членство України в НАТО і українська незалежність - це синоніми".

НАТО і раніше не відмовлялося прийняти до своїх лав Україну і Грузію, але заявляло, що поки що ці країни не відповідають критеріям Північноатлантичного альянсу.

Для початку Україна повинна домовитися з Росією щодо виведення зі своєї території Чорноморського флоту РФ до 2017 року. А також вирішити питання демаркації свого кордону, та вжити низки економічних заходів - утримати інфляцію на рівні 16%, забезпечити стабільність гривні, відновити довіру до банків тощо.

Читайте також:

Генсек НАТО пообіцяв захистити Україну від російської агресії

Ющенко: на території України не буде військових баз НАТО або Росії

Франція пошкодувала, що Україну покликали в НАТО

Генсек НАТО вирішив "перегорнути темну сторінку" відносин з Росією

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: