Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Геращенко назвала мету закріплення курсу на ЄС та НАТО в Конституції

За її словами, змінити цей курс 300 голосами в майбутньому буде значно важче.

Віце-спікер Верховної Ради України Ірина Геращенко заявила, що закріплення в українській Конституції курсу на ЄС та НАТО потрібне для того, щоб у майбутньому його було складніше змінити.

Про це вона заявила в ефірі "Свободи слова" на ICTV.

"Росія буде ставити на продовження війни на Донбасі, Росія не готова віддавати Крим і про це говорить. Тому питання НАТО – це питання нашої безпеки", - повідомила Геращенко.

За її словами, Росія також буде ставити на заведення "своїх п’ятих колон до парламенту", на вибори лояльного до РФ президента.

"І якщо вдасться провести в парламент таку п’яту колону, то змінити закон 226 голосами, як це колись зробив Янукович, про те, що країна вже не йде до ЄС та НАТО, і потім знову втратити роки, – буде дуже легко. Але зміни до Конституції, закріплені 300 голосами, буде змінити набагато важче. Завдання нашого парламенту всі ці запобіжники поставити", - підкреслила віце-спікер.

Нагадаємо, 28 червня президент України Петро Порошенко заявив, що найближчим часом внесе на розгляд Верховної Ради зміни до Конституції щодо членства в ЄС і НАТО.

ВідеоДень Конституції. Які зміни в основний закон пропонують внести українські політики

Зміни в уродини. Не минулося в День Конституції і без пропозицій змінити основний закон. Про документ сьогодні говорили і президент, і прем'єр, і народні депутати. Пропонували внести туди прагнення вступити до НАТО та ЄС, дати більше повноважень виконавчій владі. Причому зробити це політики пропонують уже до виборів. 

День Конституції. Які зміни в основний закон пропонують внести українські політики

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції