Геращенко опублікував відео з "мирним учасником" акції на підтримку Стерненка, який бив шибки на дверях ОП

Геращенко опублікував відео з "мирним учасником" акції на підтримку Стерненка, який бив шибки на дверях ОП

Фото: Facebook/Антон Геращенко

Напередодні заступник Авакова висловив думку про те, що в організації заворушень на Банковій "зацікавленою особою є Петро Порошенко". 

Заступник очільника МВС Антон Геращенко оприлюднив відеодоказ з учасником акції протесту на підтримку Сергія Стерненка в день його народження, який бив шибки на дверях Офісу президента, тим самим прокоментувавши звинувачення з боку протестувальників у вандалізмі поліцейських, які нібито самі вчинили провокації.

Відповідне відео та фото він 21 березня виклав на своїй сторінці у Facebook.

"Громадянин, який бив шибки на дверях Офісу президента, вже вчора був затриманий співробітниками поліції. Йому пред'явлено звинувачення у хуліганстві. Докази його вандалізму та хуліганства Ви можете побачити на відео. Один із його соратників назвав затриманого поліцейським провокатором. Цитую Hromadske.ua: "Друг Стерненка Роман Ратушний заявив, що Стафійчук був "мирним учасником акції" біля ОП. Також він стверджує, що учасники акції під Офісом президента не планували бити вікна, а це зробили поліцейські провокатори". Якщо це дійсно так, і поліцейскі затримали поліцейського провокатора, а не звичайного вандала-хулігана, то я не розумію чому вчора під відділок поліції прийшла юрба громадян, які з бійкою вимагали випустити затриманого?", - написав Геращенко.

Громадянин який бив шибки на дверях Офісу Президента вже вчора був затриманий співробітниками поліції. Йому...

Опубліковано Антоном Геращенком Субота, 20 березня 2021 р.

Він додав, що, на його думку, за провокаторами стоять деякі політики. "Особисто я вважаю, що правильна відповідь - друга. Провокатори, за спинами яких стоять політикани, не хочуть нести відповідальність за свої вчинки", - додав заступник очільника МВС. Більше того 20 березня посадовець також висловив думку про те, що в організації заворушень на Банковій "зацікавленою особою є Петро Порошенко". 

Варто зазначити, що затриманим протестувальником, якого правоохоронці описали як "найбільш агресивного" учасника акції на підтримку активіста Сергія Стерненка, виявився письменник та ветеран бойових дій Владислав Гранецький-Стафійчук, більше відомий як Влад Сорд. Після його затримання біля Печерського відділку поліції зібралися інші учасники акції. Як пише hromadske, коли під відділком виникли сутички, до правоохоронців прибуло підкріплення, поліція застосувала сльозогінний газ. Близької першої ночі Сорда вивезли до ізолятора тимчасового тримання. Товариш Сорда Роман Ратушний захистив затриманого, заявивши, що учасники акції біля Офісу президента не планували бити вікна будівлі, а зробили це "поліцейські провокатори". 

Нагадаємо, акція на підтримку Сергія Стерненка відбулась у суботу, 20 березня, в день його народження у Києві під будівлею Офісу президента. Спершу учасники поводилися мирно, але незабаром закидали будівлю фаєрами. Згодом окремі демонстранти підпалили табличку Офісу президента, розбили скло на дверях будівлі, а також розмалювали стіни і вікна графіті. Окрім того, протестувальники намагалися проникнути всередину ОП. 

Новини України: активісти зібрались привітати Сергія Стерненка, незважаючи на карантин

Новини України: активісти зібрались привітати Сергія Стерненка, незважаючи на карантин

Повʼязані теми:

Наступна публікація