Геращенко розповіла, які жахи пережила Варфоломеєва у полоні бойовиків

До журналістки застосовували фізичний та психологічний тиск.

Під час утримання у полоні української журналістки Марії Варфоломеєвої бойовики застосовували до неї силу.

Про це написала на своїй сторінці у Facebook представниця президента України з урегулювання ситуації на Донбасі Ірина Геращенко.

"Взагалі-то це завжди шокуючі розповіді про полон. Марія шепоче, що вже потім, пізніше, до неї не застосовували силу, а спочатку бувало. А поряд, в сусідніх підвальних камерах сиділи чоловіки, до яких застосовували і електрошок, і дубини", - наголосила вона.

За словами Геращенко, журналістка також розпитувала про свої колишніх сусідів по камерах, яких звільнили минулого тижня, і розповідала, що в одного з них на голові були вм'ятини від ударів дубинкою.

"І найстрашніший тиск - це психологічний. Коли щодня тебе принижують і стверджують, що ти нікому не потрібен. Коли видають довідку "про звільнення", вивозять на блокпост, а звідти… перевозять в іншу тюрму. Маша показала довідку про своє "звільнення" влітку 2015..., після отримання цього папірця вона ще 7 місяців провела в підвалі", - додала вона.

До того ж бойовики запевняли Варфоломеєву, що в Україні її кинуть у в'язницю за співпрацю з ними.

"Вона дуже стомлена, але не зламана. Молодець. Я під великим враженням від цієї дівчини", - підсумувала Геращенко і побажала їй удачі у "новому вільному житті".

Взагалі-то це завжди шокуючі розповіді про полон. Марія шепоче , що вже потім, пізніше, до неі не застосовували силу,...

Опубліковано Iryna Gerashchenko 3 березень 2016 р.

Нагадаємо, сьогодні, 3 березня бойовики звільнили з понад 400-денного полону луганську журналістку Марію Варфоломеєву.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: