Герман: БЮТ - основний союзник Партії регіонів

"Регіонали" розраховують на допомогу БЮТ для кардинальної зміни влади в Україні.

Партія регіонів готова до переговорів щодо визначення правових підстав дочасних парламентських та президентських виборів.

Про це заявила заступник глави фракції Партії регіонів у ВР Ганна Герман, коментуючи відповідну ініціативу Миколи Томенка.

"Ми готові до переговорів і готові обговорювати правові підстави для проведення парламентських та президентських виборів", - наголосила вона.

Вона також констатувала, що незважаючи на звинувачення БЮТу щодо домовленостей ПР з президентом, саме БЮТ став основним союзником ПР у реалізації ідеї про такі дострокові вибори

"Сьогодні зрозуміло, що БЮТ – це наш найбільш реальний союзник в реалізації ідеї проведення одночасних парламентських та президентських дострокових виборів. І коли БЮТ звинувачував нас у домовленостях з президентом, то ми говорили, що БЮТ сам стане нашим першим союзником, і буде підтримувати нашу ідею", - наголосила Герман.

Вона також висловилася за проведення таких виборів в один день, щоб не витрачати зайві кошти.

Відповідаючи на запитання, чи погоджується Партія регіонів з пропозиціями президента щодо зміни виборчого законодавства та зняття депутатської недоторканності, Герман нагадала, що ПР давно вже ініціювала ці пропозиції.

"Наш лідер не раз заявляв, що ми виступаємо за відкриті списки. І я думаю, що фракція його підтримає. А окрім цього, у 2007 році, коли у нас була антикризова коаліція, ми схвалили закон про ліквідацію недоторканності та пільг. Тому в цьому наші дії послідовні", - додала депутат.

Читайте також:

Балога підштовхнув Ющенка до перевиборів

Тимошенко готова змінити весь Кабмін. І себе також

Янукович пропонує повести вибори раніше 25 жовтня

В НУ-НС сподіваються, що Ющенко не балатуватиметься у президенти

ПР називає готовність Ющенка оголосити вибори своєю перемогою

Ющенко згоден на дострокові вибори, але разом з парламентськими

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: