Герман: чим вам заважає російський флот у Криму?

Заступник глави адміністрації Януковича не відносить себе до "націоналістичного лобі" в оточенні глави держави.

Ганна Герман_2
President.gov.ua
Ганна Герман
Заступник глави адміністрації президента Ганна Герман вважає Харківські угоди про продовження базування Чорноморського флоту Росії в Криму в обмін на зниження ціни на газ великим успіхом Віктора Януковича.

"Не можна танцювати на примітивному патріотизмі: чому коли Андрухович пропонує Криму і Донецьку відокремитися від України - це сприймається в порядку речей, а коли президент досягає важливих угод - це вважається зрадою національних інтересів?", - запитала Герман.

"Чим вам заважає флот? Треба виходити з інтересів самих людей. Подивіться соцопитування: більшість севастопольців не хочуть, щоб ЧФ РФ пішов", - підкреслила вона.

"Інша справа, що робочі місця і гідна зарплата в Криму повинні бути незалежно від того, стоїть там російський флот, чи ні. І над цим треба працювати", - вважає чиновник.

Герман також заявила, що не відноситься до "націоналістичного лобі" в оточенні Януковича.

"На Заході України кажуть, що я проросійська - оскільки вважаю, що російськомовні громадяни повинні мати ті ж права в Україні, що й україномовні", - зазначила Герман.

"Ви от говорите про "націоналістичне лобі", тому що вважаю, що українську культуру треба підтримувати. Як я до цього відношуся? Я до цього не відношуся", - заявила вона.

Нагадаємо, 21 квітня у Харкові президенти Віктор Янукович і Дмитро Мєдвєдєв підписали міждержавну угоду про продовження терміну перебування Чорноморського флоту Росії на території України на 25 років.

В обмін на це Україна отримала 30-відсоткову знижку на російський газ.

Водночас, згідно з останніми соціологічними опитуваннями, все менше українців підтримують продовження перебування Чорноморського флоту Росії на території України.

Читайте також:

Україна і Росія змінять укази Ющенка щодо ЧФ

Після подорожчання газу в Україні зросла кількість супротивників ЧФ РФ

Україна пообіцяла не видавлювати російський флот із Криму

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: