Герман: чиновники могли фільтрувати питання до Віктора Януковича

Герман припускає, що чиновники могли хитрувати з питаннями, тому що "страшенно налякані".

Заступник глави адміністрації президента Ганна Герман допускає, що чиновники на місцях могли відбирати питання, адресовані президенту України під час телеефіру "Розмова з країною", який відбувся у п'ятницю.

Багато експертів сходяться на тому, що всі питання, які задавали президентові в прямому ефірі, були ретельно підготовані і свідомо відомі главі держави, тому він мав можливість підготувати відповіді. Також деякі ЗМІ розповідали про скарги людей з регіонів, яким не дозволили спонтанно поставити питання у прямому ефірі.

"Місцеві чиновники страшно налякані. Вони бояться, щоб, не дай Бог, хтось щось не так сказав, тому що президент дізнається, що вони там виробляють на місці. Тому я припускаю, що вони (чиновники на місцях) могли хитрувати з питаннями ", - сказала Герман в ефірі одного з українських телеканалів.

Вона також додала, що президент дуже багато їздить по країні, постійно спілкується з людьми, тому йому неважко відповідати на їхні запитання.

"Президент дуже добре знає і орієнтується в тому, що коїться. Президент часто їздить, слухає людей, і ми будемо робити все, щоб якомога більше людей мали до нього доступ", - зазначила Герман.

Нагадаємо, телевізійний проект "Розмова з країною" за участю президента Віктора Януковича тривав 4 години і 4 хвилини.

Глава держави відповів на 38 питань. З них 28 питань поставили громадяни під час прямих включень з 14 регіонів, а 10 – журналісти в студії.

Всього на адресу Януковича надійшло більше 50 тисяч питань громадян.

Читайте також:

Виступ Януковича зобразили в інфографіці

ПР: Спілкування Януковича з народом - це стрижень демократії і приклад для наслідування

Оголені дівчата з FEMEN теж задали своє запитання Януковичу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: