Герман: демократія - обов'язкова умова просування України вперед

Ганна Герман заявила, що "романтизм помаранчевих призвів до безладу і регресу" в країні, тому, щоб просунути Україну вперед, слід замислитися про демократію.

Нинішня влада усвідомлює, що демократія є обов'язковою умовою просування України вперед. Про це заявила заступник глави Адміністрації президента Ганна Герман.

"Однак, на відміну від своїх попередників, сьогодні і на Банковій, і на Грушевського мислять в інших категоріях. Романтизм помаранчевих призвів до безладу і регресу. Технократизм біло-блакитних повинен забезпечити Україні політичну стабільність і прогрес", - зазначила  Герман.

За її словами, на цьому шляху свобода слова, зборів, право громадян на доступ до публічної інформації "аж ніяк не можуть вступити в конфлікт з інтересами влади".

"В інтересах влади - забезпечити внутрішньополітичну стабільність, консолідацію суспільства навколо ідеї перетворення України на державу вільних, а, отже, заможних людей. Без цього вона не зможе продемонструвати суспільству свою здатність виконувати передвиборні обіцянки", - підкреслила Герман.

Нагадаємо, раніше Герман заявила, що Україна зробить висновки з міжнародних оцінок місцевих виборів з метою розвитку та удосконалення демократії в країні.

Вона висловила переконання, що президент Віктор Янукович "саме так дивиться на ці процеси, і саме так будуватиме українську перспективу, як перспективу розширення прав і свобод українських громадян".

В свою чергу, президент Віктор Янукович створив комісію зі зміцнення демократії та утвердження верховенства права.

Комісію створено "з метою об'єднання зусиль органів державної влади, політичних партій, громадських організацій, інших інститутів громадянського суспільства у справі зміцнення демократії та утвердження верховенства права".

Нагадаємо, 20 жовтня Європарламент обговорив ситуацію в Україні і висловив стурбованість у зв'язку з повідомленнями про згортання демократії в Україні, обмеження фундаментальних прав і, зокрема прав на свободу слова, свободу ЗМІ і свободу зборів.

Читайте також:

Янукович створив комісію зі зміцнення демократії

Герман про вибори: в Україні демократія "з особливостями"

Янукович визнав, що вибори пройшли з недоліками

Євросоюз стурбований порушеннями на виборах в Україні

ЄС вибачить Україні все, крім утисків демократії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: