Герман готова піти у відставку разом з сином

Коментуючи призначення свого сина заступником міністра, Герман заявила, що піде у відставку, якщо він не впорається з обов’язками.

Заступник глави Адміністрації президента Ганна Герман обіцяє піти у відставку, якщо її син Микола Коровіцин "зробить щось не так" на посаді заступника міністра з надзвичайних ситуацій.

За словами Герман, вона прочитала про призначення свого сина заступником міністра Нестора Шуфрича в Інтернеті.

"Якщо він буде працювати добре – порядок. Якщо він зробить щось не так – він повинен відійти. Але не тільки він, а і я. Тому що я теж несу відповідальність, бо я при владі", - наголосила вона.

"І хоча я не робила йому жодних преференцій, нікого за нього не просила, я все-таки несу відповідальність за кроки людини", - заявила Герман.

"З іншого боку, перекривати молодий людині шлях тільки тому, що його мама при владі, я теж не можу собі цього дозволити", - підкреслила вона.

Нагадаємо, сина Ганни Герман Миколу Коровіцина призначено заступником міністра з надзвичайних ситуацій. Він буде курирувати питання техногенної ситуації у 4 містах, де буде проходити Євро-2012.

Раніше Коровіцин працював помічником народного депутата. Формально він значився помічником Тараса Чорновола, однак допомагав Герман, коли вона була депутатом.

Читайте також:

У Януковича пообіцяли захищати Табачника

Герман: Азаров може й пішки ходити

Сина Герман пристроїли в МНС заступником Шуфрича

Партію регіонів очолить Колесніков

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: