Герман готова піти у відставку, щоб врятувати "Могилянку"

За словами Герман, вона не тримається за крісло, її в житті взагалі мало цікавлять чиновницькі посади.

 Заступник глави Адміністрації президента Ганна Герман готова піти у відставку заради порятунку Національного університету "Києво-Могилянська академія".

Нагадаємо, нещодавно у ЗМІ з’являлися повідомлення, що норма нового законопроекту "Про вищу освіту", яка визначає статус вузів виключно за кількістю студентів, може позбавити Києво-Могилянську та Острозьку академії статусу університетів.

"Якщо треба буде піти у відставку, щоб зберегти Могилянку, я піду. Якщо я буду розуміти, що це та ціна, яку треба заплатити, я не стану торгуватися. Я не тримаюся за крісло, мене в житті взагалі мало цікавлять чиновницькі посади", - заявила Герман.

Вона також запевнила, що у неї немає персонального конфлікту з главою Міністерства освіти і науки, молоді та спорту Дмитром Табачником.

"У нас немає персонального конфлікту, є конфлікт підходів, бачення шляхів розвитку освіти і гуманітарної сфери. Я нічого не маю проти Табачника, але я проти того, щоб знищували Могилянку, щоб піднімали плату за навчання, щоб створювали проблеми українській мові", - зазначила Герман.

Вона підкреслила, що говорить "про речі, які становлять національний інтерес", а не про конкретну людину, яку вона поважає як гарного фахівця у своій справі.

Зазначимо, нещодавно Табачник заявив, що не збирався знижувати статус Києво-Могилянської та Острозької академії.

Раніше Герман заявила, що президент Віктор Янукович ніколи не підтримає концепцію освітніх реформ, яку пропонує Табачник. У відповідь міністр запропонував Герман залишити її посаду.

Читайте також:

Влада Буковини відмовилася від своєї газети за критику Табачника

Табачник пояснив, чому треба скоротити держзамовлення у вузах

Студентський мітинг під Радою - депутатів закидали конспектами

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: